www.cvonline.hu

Könyvelő/pénzügyi asszisztens

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2016.05.01.
Jelentkezési határidő: 2012.06.21.
Hirdetés azonosító: 410207

Partnerünk a vendéglátóipari szektor egyik élenjáró, nemzetközi háttérrel rendelkező vállalkozása, mely pénzügyi-számviteli csapatába keres Pénzügyi munkatársat

Feladatok:

- főkönyvi könyvelés, egyeztetések
- bérszámfejtés és könyvelés közötti kapcsolat felügyelete
- tervezésben való részvétel
- havi beszámolási rendszer üzemeltetésének segítése
- idővel adózási kérdések ellátása
- részvétel az auditálási folyamatok segítésében
- pénzügyi riportok összeállítása

Elvárások:

- felsőfokú, pénzügyi végzetség
- 1-2 éves releváns, főkönyvi könyvelésben,vagy könyvvizsgálóként szerzett szakmai tapasztalat
- rendszerben való gondolkodás képessége
- SCALA könyvelési rendszer ismerete előny
- ANGOL nyelv középszintű ismerete
- erős kommunikációs képesség
- elkötelezett szakmája iránt, nyitott a tanulásra

Amit kínálunk:

- széles körű tapasztalatszerzési és tanulási lehetőség, mellyel együtt a vállalat hosszú távú szakmai fejlődést tud biztosítani
- multinacionális, mégis családias légkör
- képzések, tanulmányok támogatása
- széleskörű cafetéria elemek juttatása

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján