x

Kedves Álláskereső,

Amennyiben jelentkezni kíván az álláshirdetésre, arra a hirdető cég karrier oldalán van lehetősége.

Mielőtt azonban továbblépne, kérjük, adja meg email címét, hogy ne maradjon le a hasonló állásajánlatokról.

A Tovább a jelentkezéshez gomb megnyomásával elfogadja az ÁSZF-et, és hozzájárul ahhoz, hogy a

www.cvonline.hu állásajánlatokat és álláskereséssel kapcsolatos információkat küldjön Önnek.

Az állásra a „Tovább a jelentkezéshez” gomb megnyomásával tud jelentkezni úgy, hogy a hirdető cég oldalán

minden szükséges információt megad, és a jelentkezését a leírtaknak megfelelően hajtja végre.

Könyvelő

Hozzáadva 2012.06.29.
Hirdetés azonosító: 412610
lejárt

Újpesti nagykereskedelmi cégcsoport

könyvelő

munkakörbe munkatársat keres.

Feladatok:

 -  Napi könyvelési feladatok ellátása cégcsoportra (szállítók, vevők,  bank, pénztár, vegyes feladások)

- Elhatárolások könyvelése és alapos ismerete

- Számlázás, kapott előlegek kezelése, főkönyvi egyeztetések

- Havi/negyedéves/éves zárások előkészítése

- Házipénztár kezelése

- Kiküldetések elszámolása

- Tárgyi eszközök nyilvántartása

- Adóbevallások elkészítése, határidők figyelése

- Auditokban való részvétel

Elvárások:

- legalább 3-5 éves teljes körű könyvelésben szerzett gyakorlat

- Min.: regisztrált mérlegképes könyvelői végzettség

- Naprakész alapos adózási és számviteli ismeretek

- Excel magas szintű ismerete

- kitartó, pontos munkavégzés, jó problémamegoldó készség, erős felelősségtudat

- képesség önálló- és csapatmunkára egyaránt

Előny:

- Cégcsoportnál töltött gyakorlat

- Kontrolling orientált szemlélet

- SAP Business One Integrált vállalatirányítási rendszer-ismeret

Munkavégzés helye:

- Budapest/Újpest

Most ne mérlegeljen, hirdetésünk elolvasása után magyar nyelvű fényképes szakmai önéletrajzát és jövedelem elvárását  a következő e-mail címre küldje el:

Budapest
Kategória
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Munkaidő tipusa
Teljes munkaidő
Régió
Pest, Budapest

x

Kérjük, ossza meg velünk véleményét!

Visszajelzés küldése