www.cvonline.hu

Konyhai kisegítő (diák)

Prohuman

Hozzáadva: 2017.09.22.
Hirdetés azonosító: 562046

Multinacionális, intézményi étkeztetéssel foglalkozó partnerünk számára keresünk munkatársakat az alábbi területre:

Feladatok:
  • Alapanyagok előkészítése,
  • Konyhai eszközök, edények, tányérok, evőeszközök kézi- és gépi mosogatása,
  • Mosogató helyiség tisztántartása,
  • Evőeszközök szakszerű elhelyezése az étteremben,
  • Éttermi kisegítő munkák elvégzése,
  • Anyagmozgatás.
Elvárások:
  • Folyamatban lévő tanulmányok, nappali tagozatos aktív hallgatói jogviszony,
  • Heti legalább 3 napon napi 4-6 óra munkavégzés vállalása, első sorban 10:00-14:00 óra között.
Munkavégzés helye:
  • Miskolc
Kapcsolat:
Amennyiben nappali tagozatos hallgató vagy, elmúltál 18 éves, elegendő szabadidővel rendelkezel és dolgozni szeretnél, akkor jelentkezz nálunk! Jelentkezésedet, elérhetőségedet is tartalmazó önéletrajzodat a következő e-mail címre várjuk: E-mail cím megjelenítése. Kérjük, tüntesd fel az e-mailben: Konyhai kisegítő.