www.cvonline.hu

Kontroller

Az OTP Faktoring Követeléskezelő Zrt.

Kontroller

munkakör betöltéséhez munkatársat keres

Feladatok:

  • Közreműködés a cégcsoport üzleti terveinek, évközi prognózisainak elkészítésében
  • Külföldi leányvállalatokra vonatkozó ténybeszámolók, terv/tény elemzések, pénzügyi riportok, lekérdezések készítése
  • Bankcsoporti konszolidációs adatszolgáltatások határidőre történő teljesítése
  • Tulajdonosok, menedzsment és a különböző szervezeti egységek számára beszámolók, elemzések elkészítése
  • Havi zárásokban való aktív részvétel, főkönyv-analitika egyeztetések lefolytatása

Elvárások:

  • Felsőfokú közgazdasági, pénzügyi végzettség
  • Angol nyelvtudás
  • Magas szintű MS-Office ismeretek
  • Terhelhetőség, precizitás
  • Önálló munkavégzés képessége

Előnyt jelent:

  • 2-3 éves kontrolling területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Adatbázis kezelői, SQL lekérdezői, Oracle adatbázis-lekérdezések területén gyakorlat
  • Pénzügyi szférában, multinacionális vállalatban szerzett munkatapasztalat
  • Orosz nyelvtudás

Munkavégzés helye:

  • Budapest, VI. kerület
Munkavégzés helye Budapest, VI. kerület
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Budapest