www.cvonline.hu

Kontroller

  • A hirdetés 1739 napja lejárt

A CARL ZEISS VISION HUNGARY KFT

Kontroller

munkatársat keres az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

  • Közreműködés a hóvégi/évvégi zárásban
  • Aktív részvétel az éves tervezésben, negyedéves előrejelzésekben
  • Egységköltség számítások elkészítése, felülvizsgálata
  • Cash Flow Forecast kimutatás készítése, nyomonkövetése
  • Terv-tény adatok elemzése
  • Ad-hoc jellegű elemzések, kimutatások készítése, döntéshozok támogatása
  • Együttműködés és kapcsolattartás a társosztályokkal

Elvárások:

  • Felsőfokú gazdasági vagy pénzügyi végzettség
  • Hasonló feladatkörben, gyártó környezetben megszerzett tapasztalat
  • Microsoft Office programok (Word, Excel, Outlook, PPT) magas szintű, felhasználói ismerete
  • Aktív, tárgyalóképes ANGOL nyelvtudás szóban és írásban
  • Proaktivitás, rendszerben való gondolkodás képessége
  • Önálló munkavégzésre alkalmas személyiség
  • Nagyfokú terhelhetőség, önállóság
  • Precizitás, megbízhatóság
  • Együttműködő személyiség, csapatszellem

Amit ajánlunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Béren kívüli juttatások (Cafeteria)
  • Személyes és szakmai fejlődési lehetőség multinacionális környezetben
  • Motivált, támogató csapat és vállalati légkör.

 Munkavégzés helye : Mátészalka

Ha érdeklődik a társaságunknál meghirdetett pozíció iránt, kérjük, hogy az alábbi email címre küldje be Önéletrajzát és Motivációs levelét magyar és angol nyelven.

Helyek Szabolcs-Szatmár-Bereg
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő