www.cvonline.hu

Kompenzációs Specialista

Feladat

  • Fejlesztési feladatok (hatékonyságnövelés, modernizálás)
  • Szektorspecifikus jövedelemfelmérésekben való részvétel és a kapott eredmények feldolgozása
  • Bérekkel és juttatásokkal kapcsolatos szabályok, irányelvek kidolgozása, döntéselőkészítés
  • Bérezéssel kapcsolatban felmerülő általános napi feladatok elvégzése
  • Egyéni kompenzációs csomagok kialakítása
  • Nem bérjellegű juttatások rendszerének felülvizsgálata és az elfogadott új rendszer HR oldalról történő működtetése
  • Részvétel a munkavállalókat érintő változások kommunikációjában

Budapest

Elvárás

  • felsőfokú végzettség
  • legalább középfokú angolnyelv-tudás
  • 2-5 év releváns (javadalmazási folyamatok működésével kapcsolatos) tapasztalat
  • proaktív, precíz munkavégzés, stratégiai gondolkodásmód
Munkavégzés helye Budapest
Kategória Humán erőforrás
Régió Budapest