Kedves Álláskereső,

Amennyiben jelentkezni kíván az álláshirdetésre, arra a hirdető cég karrier oldalán van lehetősége.

Mielőtt azonban továbblépne, kérjük, adja meg email címét, hogy ne maradjon le a hasonló állásajánlatokról.

A Tovább a jelentkezéshez gomb megnyomásával elfogadja az ÁSZF-et, és hozzájárul ahhoz, hogy a

www.cvonline.hu állásajánlatokat és álláskereséssel kapcsolatos információkat küldjön Önnek.

Az állásra a „Tovább a jelentkezéshez” gomb megnyomásával tud jelentkezni úgy, hogy a hirdető cég oldalán

minden szükséges információt megad, és a jelentkezését a leírtaknak megfelelően hajtja végre.

Kompenzációs Specialista

Recruitment International Kft-Kompenzációs Specialista
Hozzáadva 2012.08.01.
Hirdetés azonosító: 433620
lejárt

Feladat

  • Fejlesztési feladatok (hatékonyságnövelés, modernizálás)
  • Szektorspecifikus jövedelemfelmérésekben való részvétel és a kapott eredmények feldolgozása
  • Bérekkel és juttatásokkal kapcsolatos szabályok, irányelvek kidolgozása, döntéselőkészítés
  • Bérezéssel kapcsolatban felmerülő általános napi feladatok elvégzése
  • Egyéni kompenzációs csomagok kialakítása
  • Nem bérjellegű juttatások rendszerének felülvizsgálata és az elfogadott új rendszer HR oldalról történő működtetése
  • Részvétel a munkavállalókat érintő változások kommunikációjában

Budapest

Elvárás

  • felsőfokú végzettség
  • legalább középfokú angolnyelv-tudás
  • 2-5 év releváns (javadalmazási folyamatok működésével kapcsolatos) tapasztalat
  • proaktív, precíz munkavégzés, stratégiai gondolkodásmód
Munkavégzés helye:
Budapest
Kategória
Humán erőforrás
Régió
Budapest

x

Kérjük, ossza meg velünk véleményét!

Visszajelzés küldése