www.cvonline.hu

Kompenzációs Specialista

  • A hirdetés 1963 napja lejárt
Partnercégünk számára keresünk munkatársat
pozícióba

Cégjellemzők:
Megbízónk autóipari beszállító multinacionális vállalat.

Munkavégzés helye:
Budapest

Feladatok:

  • Kompenzációs politika továbbfejlesztése
  • Munkakörelemzések és belső kompenzációs elemzések készítése
  • Kompenzációs benchmark összeállítása a piaci adatok alapján
  • Javaslatok előkészítése a kompenzációs területen
  • Részvétel a szervezetfejlesztéshez és kompenzációhoz tartozó HR jellegű feladatokban

Elvárások:

  • Felsőfokú humán erőforrás vagy gazdasági végzettség
  • Legalább 2 év tapasztalat kompenzáció terén, preferáltan gyártócégeknél
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • SAP felhasználói ismeretek
  • Német nyelvtudás előny

Egyéb információ:

  • Versenyképes bérezés
  • Biztos munkahelyi háttér, folyamatosan növekvő cég
Helyek Budapest
Kategória Humán erőforrás
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő