www.cvonline.hu

Komissiózó

Tesco-Global Áruházak Zrt.

Hozzáadva: 2016.06.25.
Jelentkezési határidő: 2012.08.13.
Hirdetés azonosító: 436421

Tesco állások

A Tesco Nagy-Britannia vezető élelmiszer kiskereskedelmi hálózata. Magyarországon több mint 22 000 munkatársat foglalkoztat, és évente mintegy 1500 új munkahelyet teremt. Az ország egyik legnagyobb munkaadójaként tudjuk, hogy felelősséggel tartozunk dolgozóinkért. Mindent megteszünk azért, hogy a legkülönbözőbb végzettséggel és háttérrel rendelkező kollégáinknak stabil munkahelyet és egyedülálló karrierlehetőséget biztosítsunk. További növekedésünkhöz munkatársakat keresünk az alábbi munkakörbe:
Munkakör megnevezése: Komissiózó
Munkavégzés helye: 1151 Budapest, Szentmihályi út 131.
Főbb feladatok: Szétválogatja termékcsoportonként a beérkező árut a hatékony árufeltöltés megvalósítása érdekében.
Segítséget nyújt az árufeltöltésben, a polcok rendben tartásában.
Elsajátítja és biztosítja az anyagmozgatógépek rendeltetésszerű használatát.
Biztosítja a tiszta, rendezett munkakörnyezet fenntartását.
Gondoskodik a szakszerű szelektívhulladék-kezelésről és a hatékony energiagazdálkodásról.
Munkakör betöltésének feltételei: általános iskolai végzettség,
erkölcsi bizonyítvány,
egészségügyi alkalmasság,
a 3 műszakos munkarend vállalása,
vevőközpontú szemlélet,
lelkes és elkötelezett hozzáállás,
készség a csapatmunkára.
Szükséges végzettség: általános iskola
Szerződés típusa: Határozatlan
Előnyt jelent: középfokú végzettség,
szakirányú kereskedelmi végzettség,
kereskedelmi munkatapasztalat,
targoncavezetői engedély.