www.cvonline.hu

Költségelemző (cost analyst)

Partnercégünk részére keresünk munkatársat
Költségelemző szakértő (cost analyst)
pozícióba.

Cégjellemzők:
Megbízónk autóipari beszállító multinacionális vállalat, amely jelentős fejlesztést valósít meg 2012-ben

Munkavégzés helye:
Budapest

Feladatok:
  • Terv-tény adatok folyamatos elemzése
  • Termékcsaládokhoz kapcsolódó árajánlati, terv- és utókalkulációk készítése
  • Termékgazdaságossági és jövedelmezőségi számítások készítése
  • Részvétel a pénzügyi tervezési folyamatokban
Elvárások:
  • Felsőfokú gazdasági vagy pénzügyi végzettség
  • Legalább 2-3 év, hasonló feladatkörben szerzett munkatapasztalat
  • Magabiztos angol nyelvtudás
  • Kiváló elemzőkészség
  • MS Office és SAP ismeret
Amit kínálunk:
  • Versenyképes fizetés, évente két alkalommal teljesítmény utáni bónusz, cafeteria, telefon
  • Biztos munkahelyi háttér, alacsony fluktuáció
Munkavégzés helye Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Budapest