www.cvonline.hu
Unix Autó Kft.-Kiszállító

Kiszállító

Az UNIX Autó Kft. a közép-kelet-európai régió dinamikusan fejlődő, 19 éves múlttal rendelkező, piacvezető autóalkatrész disztribútora. Az országot lefedő piacvezető értékesítési hálózattal rendelkezik Magyarországon, és meghatározó szereplője a romániai piacnak. Közel 200 beszállító cégtől, 35 országból importál autóalkatrészeket és felszerelési cikkeket. Autóalkatrész kereső programjával és szoftveres értékesítési rendszerével egyedülálló szolgáltatást nyújt a régióban.

Cégünk GÖDÖLLŐI munkavégzéssel munkatársat keres az alábbi pozícióba:

KISZÁLLÍTÓ

Feladatok:

  • Áruszállítási és értékesítési feladatok ellátása
  • Az Unix Autó Kft. ügyfeleinek magas szintű kiszolgálása

Elvárások:

  • „B" kategóriás jogosítvány (hivatásos)
  • Minimum 2 éves gépjárművezetői gyakorlat
  • Középfokú végzettség (műszaki vagy kereskedelmi)
  • Jó kommunikációs készség, kereskedelmi szemlélet
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Amit nyújtunk:

  • Fejlődési, előrelépési lehetőség
  • Folyamatos képzések
  • Dinamikus csapatmunkában való részvétel
  • Biztos, versenyképes jövedelem

Pályázatát (fényképes önéletrajz, motivációs levél és fizetési igény megjelölése) az alábbi linkre kattintva töltheti fel adatbázisunkba:Jelentkezem

Munkavégzés helye Gödöllő
Kategória Kereskedelem / Értékesítés, Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Gödöllő