x

Kedves Álláskereső,

Amennyiben jelentkezni kíván az álláshirdetésre, arra a hirdető cég karrier oldalán van lehetősége.

Mielőtt azonban továbblépne, kérjük, adja meg email címét, hogy ne maradjon le a hasonló állásajánlatokról.

A Tovább a jelentkezéshez gomb megnyomásával elfogadja az ÁSZF-et, és hozzájárul ahhoz, hogy a

www.cvonline.hu állásajánlatokat és álláskereséssel kapcsolatos információkat küldjön Önnek.

Az állásra a „Tovább a jelentkezéshez” gomb megnyomásával tud jelentkezni úgy, hogy a hirdető cég oldalán

minden szükséges információt megad, és a jelentkezését a leírtaknak megfelelően hajtja végre.

KINTLÉVŐSÉG KEZELŐ

Pro HR Kft.-KINTLÉVŐSÉG KEZELŐ
Hozzáadva 2012.06.08.
Hirdetés azonosító: 401068
lejárt

Multinacionális, elektronikai gyártó partnerünk számára keresünk munkatársat a következő pozícióba

FELADATOK, FELELŐSSÉGEK:

Megbízónk kintlévőségeinek behajtása, fizetési kötelezettség-vállalások nyomon követése
Fizetési felszólítások kiállítása és eljuttatása a vevőkhöz
Bejövő banki utalások könyvelése
Vevői egyenlegközöltetés
Éves oktatás az ügyfélszolgálat részére akik a vevői megrendeléseket rögzítik a rendszerbe
Együttműködés a vállalat egyéb területeivel, különös tekintettel a Customer Service-re és Sales-re

AZ IDEÁLIS JELÖLTTEL SZEMBENI ELVÁRÁSOK:

Több éves gyártó szektorban szerzett, releváns tapasztalat
Felsőfokú szakirányú végzettség (Közgazdász, Pénzügy)
Tárgyalóképes angol nyelv
Proaktivitás, rátermettség, rugalmasság és jó kommunikációs készség
Kiváló elemzőkészség
jó felhasználó szintű office ismeretek

ELŐNY:

SAP ismeret
Német nyelvismeret

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

Budapest 30 km-es vonzáskörzete, nyugati oldal

AMIT KÍNÁLUNK:

Versenyképes juttatási csomag (bonus, kafetéria)
Szakmai fejlődési lehetőség
Útiköltség hozzájárulás
Kellemes munkahelyi környezet
Egyénre szabott betanulási és továbbképzési támogatás

Fényképes, magyar és idegen nyelvű szakmai önéletrajzát a mail@prohr.hu e-mail címre várjuk a pozíció nevének és hivatkozási az. számának: ProHR679 megjelölésével.

Kategória
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Szükséges iskolai végzettség
Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa
Teljes munkaidő
Régió
Budapest, Komárom-Esztergom, Fejér, Pest

x

Kérjük, ossza meg velünk véleményét!

Visszajelzés küldése