www.cvonline.hu

KINTLÉVŐSÉG KEZELŐ

  • A hirdetés 1827 napja lejárt
Multinacionális, elektronikai gyártó partnerünk számára keresünk munkatársat a következő pozícióba

FELADATOK, FELELŐSSÉGEK:

Megbízónk kintlévőségeinek behajtása, fizetési kötelezettség-vállalások nyomon követése
Fizetési felszólítások kiállítása és eljuttatása a vevőkhöz
Bejövő banki utalások könyvelése
Vevői egyenlegközöltetés
Éves oktatás az ügyfélszolgálat részére akik a vevői megrendeléseket rögzítik a rendszerbe
Együttműködés a vállalat egyéb területeivel, különös tekintettel a Customer Service-re és Sales-re

AZ IDEÁLIS JELÖLTTEL SZEMBENI ELVÁRÁSOK:

Több éves gyártó szektorban szerzett, releváns tapasztalat
Felsőfokú szakirányú végzettség (Közgazdász, Pénzügy)
Tárgyalóképes angol nyelv
Proaktivitás, rátermettség, rugalmasság és jó kommunikációs készség
Kiváló elemzőkészség
jó felhasználó szintű office ismeretek

ELŐNY:

SAP ismeret
Német nyelvismeret

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

Budapest 30 km-es vonzáskörzete, nyugati oldal

AMIT KÍNÁLUNK:

Versenyképes juttatási csomag (bonus, kafetéria)
Szakmai fejlődési lehetőség
Útiköltség hozzájárulás
Kellemes munkahelyi környezet
Egyénre szabott betanulási és továbbképzési támogatás

Fényképes, magyar és idegen nyelvű szakmai önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre várjuk a pozíció nevének és hivatkozási az. számának: ProHR679 megjelölésével.
Helyek Budapest
Komárom-Esztergom
Fejér
Pest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő