Autóipari vállalatunk a világ egyik vezető részecskeszűrő gyártója. Termékeink kiszűrik a motor által kibocsátott káros szemcsék több mint 99%-át, nagymértékben hozzájárulva ezzel környezetünk védelméhez. Minden erőnkkel azon vagyunk, hogy a japán technológia és a magyar szaktudás optimális ötvözésével fenntartsuk folyamatos fejlődésünket.
Dunavarsányi telephelyünkre jelenleg az alábbi munkakörbe keresünk munkaerőt:

KARBANTARTÓ TECHNIKUS

Elvárások:

  • Szakmunkás iskolai vagy magasabb műszaki végzettség (mechanikai vagy elektronikai területen)
  • Számítógép felhasználó szintű ismerete
  • Műszaki érdeklődési kör
  • Jó kommunikációs készség, problémamegoldó képesség és pozitív hozzáállás
  • Csapatmunkában való együttműködési képesség
  • Minőség-és folyamatcentrikus szemléletmód
  • Hasonló területen eltöltött minimum két éves tapasztalat

Feladatkör:

  • Termelőgépek hirtelen meghibásodásainak gyors, szakszerű elhárítása
  • Adatgyűjtés megelőző és előrejelző karbantartásokhoz (terv szerinti mérések, ellenőrzések elvégzése)
  • Karbantartás felügyeleti rendszer (FMS) elsajátítása, használata
  • TPM módszer elsajátítása, alkalmazása
  • Részvétel az időszakos javításokban, felújítási munkákban

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Belső képzéseken, tréningeken való részvétel
  • Fejlődési lehetőség
  • Munkába járás támogatása
  • Melegétkezési-hozzájárulás

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, jöjjön el hozzánk egy felvételi tesztírásra, melyről bővebb információt (időpontok és helyszínek) a Link megjelenítése oldalon talál.

Kategória Mérnök / Műszaki, Szakmunka / fizikai munka, Gyártás / Termelés
Régió Pest
Budapest
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő