www.cvonline.hu

Karbantartó technikus

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.08.29.
Hirdetés azonosító: 387957

A villamosipar területén tevékenykedő partnercégünk bővülő csapatának erősítéséhez keresünk munkatársat a következő pozícióba:

Feladatok:
  • PLC vezérelt pneumatikus és mechanikus gépek megelőző és időszakos karbantartása
  • termelés során fellépő gépi hibák elhárítása
  • beavatkozások dokumentálása
  • többműszakos munkarendben történő munkavégzés
Elvárások:
  • technikusi végzettség
  • pneumatikus, mechanikus rendszerek ismerete
  • automatizálás, PLC vezérlés terén szerzett tapasztalat
  • karbantartói munkatapasztalat
Előny:
  • angol nyelvtudás
Munkavégzés helye:
  • Zalaegerszeg
Kapcsolat:
Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődését, és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát és fizetési igényét a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Kategória
Gyártás / Termelés
Régió
Zalaegerszeg