www.cvonline.hu

Karbantartási vezető

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.04.25.
Hirdetés azonosító: 436462

Gázipari berendezések gyártásában piacvezető partnercégünk bővülő csapatának erősítéséhez keresünk munkatársat a következő pozícióba:

Feladatok:
  • A részleg stratégiai, operatív és szervezeti irányítása, vezetése
  • A gépek és berendezések folyamatos rendelkezésre állásának biztosítása, a karbantartások koordinálása, karbantartási intézkedések meghozatala az összes gépi berendezés és épület vonatkozásában
  • felelősség a karbantartási stratégiáért, annak megvalósítása és vezérlése
  • intézkedések meghozatala a berendezések rendelkezésre állásának növelése és a költségek csökkentése irányában, a minőségi- és biztonsági előírások betartásával
Elvárások:
  • közép vagy felsőfokú műszaki végzettség
  • többéves szakmai gyártó- vagy ipari vállalkozási tapasztalat bizonyítható vezetési tapasztalattal
  • tárgyalóképes német nyelvtudás
  • vállalkozói szemlélet
  • szervezőképesség, nagyfokú önállóság, céltudatosság és bevethetőség, magas fokú minőség-, biztonság-, és költségtudatosság
Amit kínálunk:
  • biztos munkahely egy nemzetközi viszonylatban tevékenykedő cégnél
  • nagy fejlődési lehetőségek és versenyképes jövedelem
Munkavégzés helye:
  • Nagykanizsa
Kapcsolat:
Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődését, és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el fényképes magyar és német nyelvű önéletrajzát, fizetési igénye megadásával a tárgy mezőben a pozíció megjelölésével, a zalaegerszeg@prohuman.hu e-mail címre.

Kategória
Termelés / Gyártás
Régió
Nagykanizsa