Kedves Álláskereső,

Amennyiben jelentkezni kíván az álláshirdetésre, arra a hirdető cég karrier oldalán van lehetősége.

Mielőtt azonban továbblépne, kérjük, adja meg email címét, hogy ne maradjon le a hasonló állásajánlatokról.

A Tovább a jelentkezéshez gomb megnyomásával elfogadja az ÁSZF-et, és hozzájárul ahhoz, hogy a

www.cvonline.hu állásajánlatokat és álláskereséssel kapcsolatos információkat küldjön Önnek.

Az állásra a „Tovább a jelentkezéshez” gomb megnyomásával tud jelentkezni úgy, hogy a hirdető cég oldalán

minden szükséges információt megad, és a jelentkezését a leírtaknak megfelelően hajtja végre.

Junior tesztmérnök

Hozzáadva 2012.05.21.
Hirdetés azonosító: 394583
lejárt

Amennyiben szeretne egy olyan nemzetközi hátterű vállalat tagja lenni, amely a vezeték nélküli adatátviteli technológiák terén élen jár, akkor jelentkezzen Junior Tesztmérnök munkakörbe!

Megbízónk a legnagyobb autógyárak megrendelésére fejleszt vezeték nélküli adatátviteli technológiákat hasznosító elektronikákhoz szoftvereket. Céljuk, hogy egyre korszerűbb technológiákkal és magas szintű szakértelemmel elégítsék ki ügyfeleik igényeit.

Csatlakozzon a cég magasan képzett kollégái közé!

Feladatok:

  • Teszt környezet felépítése és karbantartása
  • Teszt esetek kidolgozása, dokumentálása, futtatása
  • Talált eltérések okainak kivizsgálása, megoldási javaslat kidolgozása

Elvárás

  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Új technológiák iránti kíváncsiság
  • Csapatorientált gondolkodásmód
  • Intuíció
  • Problémamegoldó készség
  • Beágyazott Linux ismeret
  • Kapcsolási rajz olvasási képesség
  • Script nyelvek ismerete (Perl, Python, ...)

Amit nyújtunk

  • Prototípus és kisszériás fejlesztési lehetőség
  • Családias légkör
  • A fejlesztési tevékenységet maximálisan támogató környezet
  • Önálló, kihívást jelentő feladatok
  • Stabil, nemzetközi háttér
Munkavégzés helye:
Pest megye
Kategória
IT / Informatika
Minimális tapasztalat
Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség
Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa
Teljes munkaidő
Régió
Pest

x

Kérjük, ossza meg velünk véleményét!

Visszajelzés küldése