www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2017.06.22.
 Hirdetés azonosító: 414414
Sanmina - SCI Magyarország Kft.

A Sanmina-SCI világszerte több mint 100 telephelyen, mintegy 45 000 alkalmazottjával az elektronikai, elektromechanikai bérgyártó szektor egyik legdominánsabb képviselőjének számít az automatizálas, az elektronikai gyártás, a számítástechnika, a kommunikáció, a hadi- és űrtechnika, valamint a gyógyászati és a multimedia piacokon. A Miskolc melletti Alsózsolcai Ipari Parkban zöldmezős beruházás keretében 2002- ben létesített Sanmina Magyarország Kft. a Sanmina-SCI MSD divízió részeként precíziós fémmegmunkálással, telekommunikációs kapcsolószekrények, bázisállomások összeszerelésével foglalkozik. Az elmúlt években a régió egyik  legjelentősebb munkáltatójává váltunk. Dolgozói létszámunk jelenleg meghaladja az 500 főt.

Az alábbi munkakörre várjuk a jelentkezéseket:

 JUNIOR PROGRAM MANAGER

 Feladatok:

  •  Gyár szinten felelős egy meghatározott vevővel (vevőkkel) kapcsolatosan felmerülő minden operatív feladat koordinálásáért
  • Napi kapcsolattartás a megrendelőkkel
  • Vevői elégedettség fejlesztésére irányuló feladatok, vevőszolgálati munka irányítása
  • A vevő és a gyár közötti termelés tervezéssel/rendelésekkel kapcsolatos vevői igények kezelése
  • A termelés támogatása a vevői elégedettség fokozásának érdekében

Elvárások:

  • Műszaki és/vagy gazdasági területen szerzett felsőfokú végzettség
  • Maximum 3 év munkatapasztalat
  • Kimagasló kommunikációs készség, határozott fellépés
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  •  Multinacionális vállalati környezet,
  • Versenyképes jövedelem,
  • Bejárás támogatás,
  • Cafeteria juttatás,
  • Előrejutási lehetőség

Amennyiben a fenti pozíció felkeltette az érdeklődését, kérjük küldje el a magyar és/vagy angol nyelvű önéletrajzát- a pozíció megjelölésével- az alábbi e-mail címre:

 E-mail cím megjelenítése