www.cvonline.hu

Junior Könyvelő

  • Szeretne karriert építeni egy multinacionális cégnél?
  • Pár hónapos könyvelési tapasztalattal rendelkezik?
  • Emelt szintű az angol nyelvtudása?

Feladatok:

  • Könyvelési standardok implementálása
  • A zárással kapcsolatos főbb feladatok végrehajtása (havi, negyedévi, év végi) pl. a számlák rekonsziliációja; aktív és passzív időbeli elhatárolások; cégen belüli rekonsziliáció; próba mérlegek rekonsziliációja helyi cégekkel; havi riportok készítése
  • Pénzügyi tranzakciók felügyelete
  • A számlák SAP diagramjának karbantartása
  • Budgeting és tervezési folyamatok támogatása
  • Befektetett tőke könyvelése
  • Auditorok támogatása az évvégi auditok során

Elvárások:

  • Releváns egyetemi vagy főiskolai végzettség (pénzügyi / számviteli)
  • 0-2 év szakmai tapasztalat számviteli területen (könyvelés, audit)
  • Erős középfokú angol és francia nyelvtudás (szóban és írásban egyaránt)
  • Magabiztos könyvelői ismeretek
  • Magabiztos felhasználói ismeret MS Office-ban

Egyéb készségek és kompetenciák:

  • Rendszerezett és minőség-orientált munkamód
  • Képesség és fogékonyság a csapatmunkára, valamint új készségek elsajátítására
  • Rugalmasság és képesség a nyomás alatt történő munkavégzésre
  • Kötelesség- és felelősségtudat
  • Kommunikatív, emberközpontú személyiség

Amit ajánlunk:

  • Fejlődési lehetőség nemzetközi környezetben
  • Ember- és értékközpontú szervezeti kultúra
  • Csapat-orientált, kellemes munkahelyi légkör
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Szakmai fejlődés

Amennyiben további álláshirdetések, vagy a munka világával kapcsolatos hírek, információk érdeklik, kérjük látogassa meg weblapunkat vagy szakmai blogunkat!

Megváltozott munkaképességű munkavállalók jelentkezését is várjuk!

Kelly Services Hungary már a Facebook-on és a Twitter-en is!

www.facebook.com/kellyservices.hu

twitter.com/KellyServicesHu

Munkavégzés helye Budapest
Kategória Szolgáltatás / Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat
Régió Budapest