www.cvonline.hu
BDO Magyarország-Junior könyvelő

Junior könyvelő

A BDO Magyarország cégcsoport egyik ügyfeléhez keresünk jelenleg

munkakörbe új munkatársat.

Feladatok:

  • különböző országok számláinak könyvelése (SAP-ban),
  • függő tételek rendezése,
  • számviteli számlák egyeztetése,
  • havi zárásban való aktív részvétel,
  • kapcsolattartás a különböző országokban működő vállalatokkal,
  • kimutatások, riportok készítése.

Elvárásaink:

  • felsőfokú gazdasági végzettség,
  • magabiztos angol nyelvtudás írásban és szóban,
  • 0,5-2 év könyvelői tapasztalat,
  • precíz, lelkiismeretes munkavégzés, szakmaszeretet.

Amit előnyben részesítünk:

  • pénzügyi területen szerzett felsőfokú végzettséget.

Amit kínálunk:

  • kedvező szakmai továbbfejlődési,
  • széles körű tapasztalatszerzési lehetőséget,
  • nemzetközi üzleti környezetet,
  • jól felszerelt munkahelyet és kellemes munkakörnyezetet.
Munkavégzés helye X. kerület, Határ úti metrómegállónál
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Budapest