x

Kedves Álláskereső,

Amennyiben jelentkezni kíván az álláshirdetésre, arra a hirdető cég karrier oldalán van lehetősége.

Mielőtt azonban továbblépne, kérjük, adja meg email címét, hogy ne maradjon le a hasonló állásajánlatokról.

A Tovább a jelentkezéshez gomb megnyomásával elfogadja az ÁSZF-et, és hozzájárul ahhoz, hogy a

www.cvonline.hu állásajánlatokat és álláskereséssel kapcsolatos információkat küldjön Önnek.

Az állásra a „Tovább a jelentkezéshez” gomb megnyomásával tud jelentkezni úgy, hogy a hirdető cég oldalán

minden szükséges információt megad, és a jelentkezését a leírtaknak megfelelően hajtja végre.

Junior könyvelő

BDO Magyarország-Junior könyvelő
Hozzáadva 2012.07.10.
Hirdetés azonosító: 416446
lejárt

A BDO Magyarország cégcsoport egyik ügyfeléhez keresünk jelenleg

munkakörbe új munkatársat.

Feladatok:

  • különböző országok számláinak könyvelése (SAP-ban),
  • függő tételek rendezése,
  • számviteli számlák egyeztetése,
  • havi zárásban való aktív részvétel,
  • kapcsolattartás a különböző országokban működő vállalatokkal,
  • kimutatások, riportok készítése.

Elvárásaink:

  • felsőfokú gazdasági végzettség,
  • magabiztos angol nyelvtudás írásban és szóban,
  • 0,5-2 év könyvelői tapasztalat,
  • precíz, lelkiismeretes munkavégzés, szakmaszeretet.

Amit előnyben részesítünk:

  • pénzügyi területen szerzett felsőfokú végzettséget.

Amit kínálunk:

  • kedvező szakmai továbbfejlődési,
  • széles körű tapasztalatszerzési lehetőséget,
  • nemzetközi üzleti környezetet,
  • jól felszerelt munkahelyet és kellemes munkakörnyezetet.

Munkavégzés helye:
X. kerület, Határ úti metrómegállónál
Kategória
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Munkaidő tipusa
Teljes munkaidő
Régió
Budapest

x

Kérjük, ossza meg velünk véleményét!

Visszajelzés küldése