www.cvonline.hu

Junior JAVA fejlesztő (0-2 év tapasztalattal)

  • A hirdetés 551 napja lejárt

Partnerünk a banki risk management területen működő, nemzetközi piacon dinamikusan fejlődő, piacvezető szoftvercég. Értékei az együttműködés, az ügyfélorientált működés, a konstruktivitás, a szakmai kiválóság és a kezdeményezőkészség. Érdekes feladatok, változatos szoftverfejlesztési kihívások színesítik majd mindennapjaid, amennyiben jelentkezésed elküldöd nekünk!

Feladatok:

  • rendszerprogramozás JAVA EE technológiával
  • clean code elvek követése
  • az elkészített funkciók fejlesztői tesztelése (TDD és BDD használat)
  • automatizálási lehetőségek keresése és megoldása (Jenkins használat)
  • külső rendszerekkel is együttműködő megoldások készítése (SOAP, REST használat)
  • kapcsolattartás a bank IT munkatársaival

Mit várunk Tőled?

  • informatikai területen szerzett felsőfokú végzettség (BSc / MSc), vagy folyamatban levő tanulmányok
  • legfeljebb 2 év releváns szoftverfejlesztői tapasztalat (Java nyelv, JEE architektúra preferált), pályakezdők jelentkezését is várjuk!
  • stabil angolnyelv-tudás
  • logikus-, strukturált-, gondolkodás képessége; kezdeményezőkészség; önállóság
  • előnyt jelent, ha a következő kifejezések között találsz számodra ismerőseket: SCM, SQL, JIRA, Linux, Unix, WebSphere, Oracle IAS, WebLogic, JBoss, SunOne/Glassfish, Oracle, MSSQL, DB2

Mire számíthatsz tőlünk?

  • részvétel élvonalbeli szoftvermegoldások létrehozásában, nemzetközi környezetben
  • versenyképes jövedelem, folyamatos szakmai fejlődés és előmeneteli lehetőség
  • konstruktív vállalati kultúra; fiatal-, összetartó-, szakmailag magas szinten képzett közösség
  • rendszeres képzések, csapatprogramok
  • professzionális, kellemes munkakörnyezet
  • rekreációs lehetőségek (rendszeres irodai masszázs, széleskörű sportolási lehetőség)
  • sokszínű, rugalmasan alakítható cafeteria juttatások

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed, kérlek, küld át szakmai  önéletrajzod Szendrei Irina junior tanácsadónk részére, az alábbi e-mail címre: E-mail cím megjelenítése!