www.cvonline.hu

JUNIOR C/C++ PROGRAMOZÓ

Régió: Budapest

PBS International Kft.
Hozzáadva: 2016.11.09.
Hirdetés azonosító: 399516
lejárt

Megye:    Budapest

A pozíció leírása:    Szerver- és/vagy kliensoldali szoftver és/vagy hardverfejlesztés C/C++ programnyelven.

Feladatkör, felelősségek:    · Mobilkommunikációs cég szerver és kliensoldali programozói feladatainak ellátása C/C++ programnyelven

· Nemzetközi fejlesztői csapattal történő együttműködés

A munkakör betöltéséhez
szükséges tapasztalat,
végzettség:
   · Főiskolai/egyetemi diploma (vagy utolsó éves, befejezés előtt álló tanulmányok)

· 0,5-1,5 éves C/C++ munkatapasztalat

· Együttműködési készség

· Ügyfélorientált szemléletmód

Nyelvtudás:    Aktív, társalgási szintű angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt

A megbízó cég profilja:    Megbízónk egy svéd tulajdonú, nemzetközi piacvezető tervező-fejlesztő vállalat dinamikusan fejlődő magyarországi leányvállalata. A hazánkban 2005 óta jelenlévő cég ügyfelei között a telekommunikációs szektor, gyógyszeripar és a járműipar jelentős képviselőit találjuk.

Egyéb:    · Telekommunikációs ágazatban szerzett tapasztalat előnyt jelent

· Alkalmazotti jogviszony

· Multinacionális vállalati háttér

Jelentkezésével Ön hozzájárul az önéletrajzában szereplő adatok kezeléséhez, adatbázisba történő felvételéhez, ill. megfelelő állásajánlat esetén • előzetes egyeztetés alapján • megbízónknak való továbbításához.

Link megjelenítése

Jelentkezésével Ön tudomásul veszi az adatvédelemre vonatkozó tájékoztatást.

Kategória
IT / Informatika
Régió