www.cvonline.hu
Junior alkalmazás adminisztrátor (UNIX/Windows)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2016.05.30.
Hirdetés azonosító: 365063
lejárt
IT SERVICES FEJLÉC
FELADAT

Magyarország legnagyobb informatikai szolgáltatója Téged is vár!

Feladatok

  • Különböző üzleti, ügyfélspecifikus alkalmazások és 2. és 3. szintű támogatása
  • Alkalmazások zökkenőmentes működésének biztosítása, a frissítések, verzióváltások végrehajtása
  • Migrációk lebonyolítása, a felmerülő hibák javítása, kérések teljesítése,
  • Jogosultságkezelés

Elvárások

  • Informatikai végzettség
  • Középfokú német és legalább alapfokú angol nyelvtudás
  • Tapasztalat operációs rendszerek üzemeltetésében:
    • Windows Server
    • UNIX/Linux

Előny:

  • Nemzetközi projekttapasztalat
  • ITIL ismerete

Amit kínálunk

  •  Versenyképes jövedelem és juttatási csomag
  •  Folyamatos fejlődés lehetősége az informatika és a nyelvek területén. Karrier lehetőség
  •  Multinacionális környezet: részvétel a T-Systems nemzetközi projektjeiben

Munkavégzés helye

  •  Budapest

Kérünk, hogy részletes szakmai önéletrajzodat honalapunkon keresztül küldd el!

www.it-services.hu

Állásajánlatok menüpont

Keresés állásazonosító alapján:

Budapesti munkavégzési hely esetén: 70083

PROFIL

Kategória
IT / Informatika
Régió