www.cvonline.hu
Junior alkalmazás adminisztrátor (UNIX/Windows) (Pécs)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2016.06.01.
Hirdetés azonosító: 396038
lejárt
IT SERVICES FEJLÉC
FELADAT

Feladatok

  • Különböző üzleti, ügyfélspecifikus   alkalmazások és 2. és 3. szintű támogatása
  •   Alkalmazások zökkenőmentes működésének biztosítása,   a frissítések, verzióváltások végrehajtása
  •   Migrációk lebonyolítása, a felmerülő hibák   javítása, kérések teljesítése
  • Jogosultságkezelés
  • Informatikai végzettség
  • Középfokú német és legalább alapfokú   angol nyelvtudás
  • Gyakorlat alkalmazások Windows/Unix   rendszerben történő installálásában, implementációjában és karbantartásában

Elvárások

-    Különböző szerver/kliens/hálózati   architektúrák, komponensek legalább elméleti szintű ismerete

Előny:

  • Oracle és/vagy Middleware ismerete

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem és juttatási csomag
  • Folyamatos fejlődés lehetősége az informatika   és a nyelvek területén. Karrier lehetőség
  • Multinacionális környezet: részvétel a T-Systems   nemzetközi projektjeiben

Munkavégzés helye

  • Pécs

Kérünk, hogy részletes szakmai önéletrajzodat   honalapunkon keresztül küldd el!

www.it-services.hu

Állásajánlatok menüpont

Keresés állásazonosító alapján:

Budapesti munkavégzési hely esetén: 70760

PROFIL

Kategória
IT / Informatika
Régió
Pécs