x

Kedves Álláskereső,

Amennyiben jelentkezni kíván az álláshirdetésre, arra a hirdető cég karrier oldalán van lehetősége.

Mielőtt azonban továbblépne, kérjük, adja meg email címét, hogy ne maradjon le a hasonló állásajánlatokról.

A Tovább a jelentkezéshez gomb megnyomásával elfogadja az ÁSZF-et, és hozzájárul ahhoz, hogy a

www.cvonline.hu állásajánlatokat és álláskereséssel kapcsolatos információkat küldjön Önnek.

Az állásra a „Tovább a jelentkezéshez” gomb megnyomásával tud jelentkezni úgy, hogy a hirdető cég oldalán

minden szükséges információt megad, és a jelentkezését a leírtaknak megfelelően hajtja végre.

Jogász, Jogi előadó (1-3 éves tapasztalattal)

Mihalek Vezetõi Tanácsadó Kft.-Jogász, Jogi előadó (1-3 éves tapasztalattal)
Hozzáadva 2012.04.03.
Hirdetés azonosító: 392602
lejárt

Megbízónk Magyarország egyik meghatározó közszolgáltatóinak országos szövetsége, amely kis létszámú (15-16 fő), de hatékony csapatának bővítése miatt keres jogászt. A szövetség non-profit jellegű, de a képviselt tagok (közepes és nagyvállalatok) a versenyszférában tevékenykednek.

A pozíció lényege:

a tagvállalatok szakmai összekapcsolása, érdekvédelmük összehangolása, tagvállalatok munkacsoportjainak támogatása különböző jogalkotási, gazdasági, képzési, stb. projektekben.

Feladatok:

-    Bizottsági munka koordinálása

-  Szakmai szervekkel való együttműködés (Pl. minisztériumok, Mérnöki Kamara)

- Szakmai anyagok elkészítése, az aktuális jogszabályok figyelembevételével

-  Szabályzatok készítése, aktualizálása (Alapszabály, Választási szabály, stb.)

-   Közgyűlések, elnökségi ülések előkészítése

-   Jegyzőkönyvek készítése

-   Jogszabálytervezetek előkészítésében való aktív részvétel

-   Szerződések készítése, felülvizsgálata

-   A titkárság képviselete aktuális jogi ügyekben

- Szövetség szakmai érdekképviseleti tevékenységének előkészítése, szakértői vélemények összesítése, döntés-előkészítő javaslatok elkészítése

Elvárások:

 Jogi egyetem

1-3 év szakmai gyakorlat

Magas szintű számítástechnikai ismeretek

Kiváló fogalmazás készség

Precizitás, megbízhatóság, alaposság, analitikus gondolkodás

Előnyök:

 Angol nyelv tárgyalásszintű ismerete

Közszolgáltatásban szerzett tapasztalat

Jövedelem:

Versenyképes jövedelem + közel 500e Ft / év cafeteria

Munkavégzés helye:
Budapest, V. kerület
Kategória
Államigazgatás / Közigazgatás, Alapítvány / Non-profit, Jog / Jogi tanácsadás
Szükséges iskolai végzettség
Egyetemi végzettség
Munkaidő tipusa
Teljes munkaidő
Régió
Budapest

x

Kérjük, ossza meg velünk véleményét!

Visszajelzés küldése