www.cvonline.hu

Jogász, Jogi előadó (1-3 éves tapasztalattal)

  • Az állásajánlat lejárt.

Megbízónk Magyarország egyik meghatározó közszolgáltatóinak országos szövetsége, amely kis létszámú (15-16 fő), de hatékony csapatának bővítése miatt keres jogászt. A szövetség non-profit jellegű, de a képviselt tagok (közepes és nagyvállalatok) a versenyszférában tevékenykednek.

A pozíció lényege:

a tagvállalatok szakmai összekapcsolása, érdekvédelmük összehangolása, tagvállalatok munkacsoportjainak támogatása különböző jogalkotási, gazdasági, képzési, stb. projektekben.

Feladatok:

-    Bizottsági munka koordinálása

-  Szakmai szervekkel való együttműködés (Pl. minisztériumok, Mérnöki Kamara)

- Szakmai anyagok elkészítése, az aktuális jogszabályok figyelembevételével

-  Szabályzatok készítése, aktualizálása (Alapszabály, Választási szabály, stb.)

-   Közgyűlések, elnökségi ülések előkészítése

-   Jegyzőkönyvek készítése

-   Jogszabálytervezetek előkészítésében való aktív részvétel

-   Szerződések készítése, felülvizsgálata

-   A titkárság képviselete aktuális jogi ügyekben

- Szövetség szakmai érdekképviseleti tevékenységének előkészítése, szakértői vélemények összesítése, döntés-előkészítő javaslatok elkészítése

Elvárások:

 Jogi egyetem

1-3 év szakmai gyakorlat

Magas szintű számítástechnikai ismeretek

Kiváló fogalmazás készség

Precizitás, megbízhatóság, alaposság, analitikus gondolkodás

Előnyök:

 Angol nyelv tárgyalásszintű ismerete

Közszolgáltatásban szerzett tapasztalat

Jövedelem:

Versenyképes jövedelem + közel 500e Ft / év cafeteria

Munkavégzés helye Budapest, V. kerület
Kategória Közigazgatás / Államigazgatás, Alapítvány / Non-profit, Jog / Jogi tanácsadás
Szükséges iskolai végzettség Egyetemi végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Budapest