www.cvonline.hu

Jelentőszolgálati munkatárs

Az UniCredit Bank Hungary Zrt. számvitel területre jelentőszolgálati munkatársat keres az alábbi feladatok ellátására:

Feladatok:

  • Teljes fizetési mérleg adatszolgáltatás készítése,
  • D01-es jelentés készítése,
  • Részvétel egyéb havi/negyedéves/féléves/éves MNB- és PSZÁF-jelentések készítésében,
  • Részvétel a jelentések automatizálásában,
  • Főkönyvi egyeztetések,
  • Kapcsolattartás és együttműködés a pénzügyi divízió többi munkatársával illetve más osztályok munkatársaival.

Elvárások:

  • Felsőfokú közgazdasági vagy mérlegképes könyvelői végzettség
  • Minimum 2 év releváns szakmai tapasztalat
  • Angol nyelvtudás előnyt jelent
  • Precíz, pontos munkavégzés, terhelhetőség
  • Jó problémamegoldó képesség és erős felelősségtudat
  • Önálló munkavégzés
  • Erős felhasználói szintű Excel ismeretek
  • CASIR-rendszer ismerete előnyt jelent

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését, az alábbi linkre kattintva adhatja be jelentkezését:

www.unicreditbank.hu/rolunk/karrier

Munkavégzés helye Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling, Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Határozatlan idejű, Teljes munkaidő
Régió Budapest