www.cvonline.hu

Senior JAVA fejlesztő (MB-5182)

Régió:

Budapest

JOB Személyzeti Tanácsadó Kft.
Hozzáadva: 2016.04.29.
Hirdetés azonosító: 374708
lejárt

Megbízónk egy devizatőzsdei és devizakereskedelmi termékekkel foglalkozó nemzetközi cég magyarországi leányvállalata.

- Termékfejlesztés specifikáció alapján (tervezés, implementáció)
- Folyamatos refaktor
- Automatizált tesztek fejlesztése
- Hibakeresés, hibajavítás

Elvárás:
- Felsőfokú informatikai végzettség
- Minimum 1 éves Java tapasztalat
- Magabiztos - a tapasztalati szintnek megfelelő - Java Platform ismeret (SE, EE)

- SQL ismeret
- Biztos angol nyelvtudás szóban és írásban
- Nyitott személyiség, fejlődési hajlandóság

Előnyt jelent:
- Adobe Flex ismeret
- Test Driven Development gyakorlat
- Agilis szemlélet

Előny:

Amit nyújtunk:
- Kiváló munkakörülmények, modern IT infrastruktúra
- eXtreme Programming módszertan - pár programozás, kedvező munkaidő bosztás
- Rendszeres szakmai stand-up események, tudásfejlesztési lehetőség
- Céges könyvtár: technikai könyvek, e-book olvasók
- Angol nyelvtudás fejlesztésének lehetősége oktatás keretében
- Az FX Market érdekes és gyorsan fejlődő világának megismerése

Kategória
IT / Informatika
Munkavégzés helye