Kedves Álláskereső,

Amennyiben jelentkezni kíván az álláshirdetésre, arra a hirdető cég karrier oldalán van lehetősége.

Mielőtt azonban továbblépne, kérjük, adja meg email címét, hogy ne maradjon le a hasonló állásajánlatokról.

A Tovább a jelentkezéshez gomb megnyomásával elfogadja az ÁSZF-et, és hozzájárul ahhoz, hogy a

www.cvonline.hu állásajánlatokat és álláskereséssel kapcsolatos információkat küldjön Önnek.

Az állásra a „Tovább a jelentkezéshez” gomb megnyomásával tud jelentkezni úgy, hogy a hirdető cég oldalán

minden szükséges információt megad, és a jelentkezését a leírtaknak megfelelően hajtja végre.

JAVA Fejlesztő [JUWD-JF01]

Focus Consulting Kft.
Added on: 2014.10.01.
Ad ID__: 351688
Focus consulting

Megbízónk

Megbízónk a világ egyik legnagyobb on-line média vállalatának budapesti szolgáltató és fejlesztő központja. Csapatukba keresünk tapasztalattal rendelkező Java fejlesztőket, kliens és szerver oldali fejlesztésre egyaránt.

Feladatok

- Web alapú és/vagy önálló Java alkalmazások fejlesztése, kliens vagy szerver oldalon
- Belső tartalom-kezelő rendszer fejlesztése és optimalizálása
- Együttműködés társosztályokkal (pl. tesztelők, designer-ek stb.)
- Kapcsolattartás külföldi csapatokkal

Elvárások

- 2-3 éves fejlesztői tapasztalat
- Java nyelv ismerete
- Webes technológiák ismerete ((X)HTML, CSS, XML, Javascript)
- Objektum-orientált fejlesztési szemlélet
- Kommunikáció-képes angolnyelv-tudás (szóban és írásban egyaránt)

Előny

- Relációs adatbázisok ismerete (MySQL, PostgreSQL, Sybase, Oracle)
- Swing programozásában szerzett tapasztalat
- Spring keretrendszer ismerete
- J2EE technológiákban szerzett tapasztalat (Servlet, JSP, JPA, JMS, JMX)
- Script nyelvek ismerete (perl, php)
- Verziókezelők használatának ismerete (SVN, CVS)

Egyéb

- Stabil hátterű cég
- Sokszínű, változatos projektekben való részvétel
- Versenyképes jövedelem
- Folyamatos fejlődési lehetőség, tanfolyamok, új technológiák megismerésének lehetősége
- Kellemes munkahelyi környezet, jó társaság

Munkavégzés helye
Kategória
IT / Informatika
Régió
Budapest

More details here__

x

Kérjük, ossza meg velünk véleményét!

Visszajelzés küldése