www.cvonline.hu

JAVA Fejlesztő [JUWD-JF01]

Régió: Budapest

Focus Consulting Kft.

Hozzáadva: 2016.11.10.
Jelentkezési határidő: 2012.06.13.
Hirdetés azonosító: 351688

Focus consulting

Megbízónk

Megbízónk a világ egyik legnagyobb on-line média vállalatának budapesti szolgáltató és fejlesztő központja. Csapatukba keresünk tapasztalattal rendelkező Java fejlesztőket, kliens és szerver oldali fejlesztésre egyaránt.

Feladatok

- Web alapú és/vagy önálló Java alkalmazások fejlesztése, kliens vagy szerver oldalon
- Belső tartalom-kezelő rendszer fejlesztése és optimalizálása
- Együttműködés társosztályokkal (pl. tesztelők, designer-ek stb.)
- Kapcsolattartás külföldi csapatokkal

Elvárások

- 2-3 éves fejlesztői tapasztalat
- Java nyelv ismerete
- Webes technológiák ismerete ((X)HTML, CSS, XML, Javascript)
- Objektum-orientált fejlesztési szemlélet
- Kommunikáció-képes angolnyelv-tudás (szóban és írásban egyaránt)

Előny

- Relációs adatbázisok ismerete (MySQL, PostgreSQL, Sybase, Oracle)
- Swing programozásában szerzett tapasztalat
- Spring keretrendszer ismerete
- J2EE technológiákban szerzett tapasztalat (Servlet, JSP, JPA, JMS, JMX)
- Script nyelvek ismerete (perl, php)
- Verziókezelők használatának ismerete (SVN, CVS)

Egyéb

- Stabil hátterű cég
- Sokszínű, változatos projektekben való részvétel
- Versenyképes jövedelem
- Folyamatos fejlődési lehetőség, tanfolyamok, új technológiák megismerésének lehetősége
- Kellemes munkahelyi környezet, jó társaság

Munkavégzés helye
Kategória
IT / Informatika
Régió