www.cvonline.hu
Java fejlesztő - Budapest (Referenciaszám: PJ2323)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2013.04.18.
Jelentkezési határidő: 2014.10.19.
Hirdetés azonosító: 527026
lejárt

Budapesti székhelyű szoftverfejlesztő partnercégünk megbízásából keresünk tapasztalattal rendelkező munkatársakat az alábbi feltételekkel:

Java fejlesztő - Budapest

Feladatok:
- Java programnyelvre épülő web-es alapú üzleti alkalmazások fejlesztése
- A szoftverkódok dokumentálása, tesztelése
- Együttműködés a cég más területeivel

Elvárások:
Megbízónk szaktudás függvényében különböző szintű (juniortól szeniorig) és szakterületű Java fejlesztői pozíciókba keres munkatársakat, amelyekhez az alapvető elvárások a következőek:

- Legalább 1 éves Java környezetben szerzett releváns fejlesztői tapasztalat
- Legalább a fejlesztői munkához szükséges angol nyelvtudás (írásban és olvasásban), tárgyalóképes angol nyelvtudás előny
- Csapatszellem, kreativitás, jó problémamegoldó készség

Technológiai elvárások az egyes szakterületek szerint:
- Java/JEE fejlesztő: EJB3, Sql, JPA, JMS, (WebLogic és Oracle előny)
- Java/Spring fejlesztő: Spring, JPA, Spring MVC vagy Wicket (WebLogic, Oracle és SQL előny)
- Java Front End fejlesztő: Spring MVC vagy Wicket, css: Bootstrap/Foundation, less, javascript: jQuery, AJAX, REST, underscore, backbone, knockout

Amit partnercégünk kínál:
- Határozatlan idejű, hosszútávú együttműködés
- Dinamikus, fiatalos csapat
- Szakmai fejlődési lehetőség
- Versenyképes kompenzációs csomag

Kérlek, részletes magyar és angol nyelvű önéletrajzodat valamint motivációs leveledet csatolva küldd el Bodonyi Loránd kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével vagy e-mailen a E-mail cím megjelenítése címre. Megköszönjük, ha a regisztrációt választod, mert így adataid gyorsabban jutnak el hozzánk, és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.

Tekintse meg új álláskereső weboldalunkat informatikusok számára:
Link megjelenítése

Kattintson Facebook profilunkon a Tetszik gombra, ha elsőként szeretne értesülni legfrissebb IT kereséseinkről:Link megjelenítése

Kategória
IT / Informatika
Régió