www.cvonline.hu
Kelly Services-Java developer / Java fejlesztő

Java developer / Java fejlesztő

A világ egyik vezető média brandje számára keresünk Java fejlesztőket.

Elvárások:

  • 1-4 év tapasztalat (lehetőleg javas webtechnológiák területén)
  • Magas szintű JEE/JSE ismeret
  • JSP, MVC frameworks, Servlets, XML, XHTML, JDBC, SQL, Web Services ismeret
  • SQL/MySQL
  • Valamilyen verziókövető rendszer ismerete (pl. SVN, Perforce stb.)
  • Apache, Tomcat / Glassfish ismeret
  • Folyékony angol kommunikáció
Előny:

  • Eclipse ismeret
  • Agilis szoftverfejlesztési metodológia ismeret
  • Linux ismeretek
  • Spring framework ismeret

Amit kínálunk:

  • versenyképes juttatás
  • erős szakmai közeg
  • vidám munkakörnyezet
Munkavégzés helye Budapest
Kategória Szolgáltatás / Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat
Régió Budapest
Egyéb hasonló állások Önnek
Ügyfélkapcsolati ügyintéző

Első Hazai Adatkezelő Kft.

Az Első Hazai Adatkezelő Kft. magas színvonalon...
Budapest

Masszőr

Cégnév elrejtése

Masszőrt keresünk Budapest XIV. kerületi munkah...
Budapest

Danish Speaking Customer Care Specialist

Manpower Munkaerő-Szervezési Kft.

Danish Speaking Customer Care Specialist   Ar...