www.cvonline.hu
Java Architect - J2EE (Debrecen)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.02.25.
Hirdetés azonosító: 576088
lejárt
FELADAT

Feladatok

- Folyamatos kapcsolattartás az ügyféllel és a fejlesztői csapattal

- Meglévő rendszerek igényeinek felmérése, részvétel a végrehajtásban

- Műszaki infrastruktúra tervezés

- Architektúra leírás készítés és adatbázis tervezés

- Szolgáltatási ajánlatok ellenőrzése és értékelése

- Forráskód minőségének biztosítása (kód felülvizsgálat)

- Adatmodellek és interfészek meghatározása

- Szoftver komponensek tervezése

- Szoftver tervezés létrehozása

- Egység és komponens integrációs tesztek meghatározása és tervezése

- Aktív részvétel  tervezési folyamat üléseken

- Kezelési utasítás létrehozásának támogatása

Elvárások

- Felsőfokú végzettség IT területen

- Legalább középfokú angol nyelvismeret

- Szakmai tapasztalat J2EE Architect területen

- Felhasználói szintű SQL (Oracle) ismeret

- IT business tapasztalat

Előny:

- Német nyelvtudás

- Felhasználói szintű IBM Websphere Szerver applikáció ismeret

- Telecommunication Order management folyamatok ismerete

Amit kínálunk

Fiatal és barátságos csapat

Folyamatos fejlődési lehetőség az informatika   és a nyelvek területén (párhuzamos német és angol nyelvhasználat), cégen belüli előrelépési lehetőség

Ergonomikus, modern munkakörnyezet a Tudásparkban

Kérünk, hogy magyar és angol nyelvű részletes szakmai önéletrajzodat honlapunkon keresztül küldd el!

Link megjelenítése  Állásajánlatok menüpont

Keresés állásazonosító alapján: 77862

PROFIL

Kategória
IT / Informatika
Régió
Debrecen