www.cvonline.hu

IT Menedzser

A Triumph International az egész világon jelen lévő vállalatcsoport, a világ egyik legnagyobb fehérneműgyártója és vezető ruhagyártója. A Triumph International jellemzői közé tartoznak a csúcstechnológiák, a magas szintű innovatív képességek és a rendkívül hatékony gyártás.

Dunaújvárosi gyárunk IT részlegének bővítése kapcsán kiemelkedően motivált munkatársat keresünk az alábbi beosztásba:

Feladatok:

  • Globális informatikai projektek/programok implementációja
  • A cég informatikai infrastruktúrájának tervezése, kiépítésének szervezése, felügyelete.
  • Projektinicializálás, tervezés, végrehajtás, ellenőrzés
  • Vállalati projektekben való aktív részvétel, projektek vezetése
  • Csapatépítés, tárgyalás, problémamegodás és konfliktuskezelés
  • A területen dolgozók munkájának vezetése
  • IT infrastruktúrával kapcsolatos szakmai és gazdasági tervezési feladatok ellátása,
  • Közreműködés a társosztályokkal a fejlesztési igények priorizálásában, specifikálásában
  • Jelentések készítése, döntés-előkészítés

Elvárások, követelmények:

  • Felsőfokú egyetemi szakvégzettség (menedzsmenttel kapcsolatos másoddiploma előnyt jelent)
  • AS400-as folyamatirányítási rendszer ismerete
  • Multinacionális környezetben szerzett legalább 3-5 éves IT infrastruktúra és  menedzsment  tapasztalat
  • Legalább 5 éves csoportvezetői tapasztalat
  • Kiváló aktív angol nyelvtudás (a pozíció betöltéséhez elengedhetetlen)
  • Proaktív és problémamegoldó személyiség
  • Jó kommunikációs és prezentációs készség

Munkavégzés helye:

  • Dunaújváros

Jelentkezni angol és magyar nyelvű fényképes szakmai önéletrajzzal, legkésőbb 2012. augusztus 15-ig, a lenti e-mail címen lehet.

Munkavégzés helye Dunaújváros
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés, Elektronika / Telekommunikáció, IT / Informatika, Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Egyetemi végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Budapest, Pest, Dunaújváros