Kedves Álláskereső,

Amennyiben jelentkezni kíván az álláshirdetésre, arra a hirdető cég karrier oldalán van lehetősége.

Mielőtt azonban továbblépne, kérjük, adja meg email címét, hogy ne maradjon le a hasonló állásajánlatokról.

A Tovább a jelentkezéshez gomb megnyomásával elfogadja az ÁSZF-et, és hozzájárul ahhoz, hogy a

www.cvonline.hu állásajánlatokat és álláskereséssel kapcsolatos információkat küldjön Önnek.

Az állásra a „Tovább a jelentkezéshez” gomb megnyomásával tud jelentkezni úgy, hogy a hirdető cég oldalán

minden szükséges információt megad, és a jelentkezését a leírtaknak megfelelően hajtja végre.

IT kereskedelmi adminisztrátor

Hozzáadva 2012.07.12.
Hirdetés azonosító: 417437
lejárt

Nagy múltú informatikai cég kereskedelmi csapatába keresünk

IT kereskedelmi adminisztrátort

az alábbi követelményekkel:

Feladatok:

  • ajánlatok, előkalkulációk megírása, ellenőrzése
  • megrendelések, rögzítése, ellenőrzése SAP-ban.
  • számlázás előkészítése, teljesítési határidők figyelemmel követése, közvetlen költségek nyilvántartása
  • alvállalkozói számlákkal kapcsolatos ügyintézés, ellenőrzés
  • vevői fizetési határidők betartásának nyomon követése
  • dokumentációk precíz naprakész kezelése
  • kapcsolódó pénzügyi és egyéb nyilvántartások naprakész vezetése
  • napi kapcsolattartás ügyfelekkel, beszállítókkal

Elvárások:

  • felsőfokú végzettség (műszaki előny)
  • gyakorlott SAP felhasználó (SD modul előny)
  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat (szoftver, hardver kereskedelem komoly előny!)
  • gyakorlott MS Office felhasználó
  • számlázást érintő pénzügyi alapismeretek
  • kommunikációképes angol nyelvismeret
  • precizitás, jó analitikus képesség
  • dinamizmus, gyors reagálás, döntésképesség

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem
  • dinamikus fiatalos csapat
  • szakmai fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye:

  • Budapest (nyugat)

Budapest
Kategória
Kereskedelem / Értékesítés, Asszisztencia / Adminisztráció, IT / Informatika
Szükséges iskolai végzettség
Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa
Teljes munkaidő
Régió
Budapest

x

Kérjük, ossza meg velünk véleményét!

Visszajelzés küldése