www.cvonline.hu

IT ARCHITEKT

  • A hirdetés 1117 napja lejárt

Feladatok:

 -        szolgáltatás alapú IT architektúra kidolgozása és folyamatos fejlesztése;

-        komponens alapú szolgáltatások megtervezése;

-        részvétel az IT rendszerek továbbfejlesztési projektjeiben;

-        kapcsolattartás az üzleti elemzőkkel és IT rendszerszervezőkkel;

-        a saját IT fejlesztések és a vásárolt rendszerek illesztése az IT architektúra követelményekhez;

-        az IT fejlesztések technológiai minőségbiztosítása.

 Elvárások:

Szakismeret:

-        jó elméleti és gyakorlati SOA tapasztalat;

-        Web-Service szabványok és technológiák átfogó ismerete;

-        UML módszertan ismerete;

-        több éves WEB-es szoftverfejlesztési tapasztalat;

-        alapos Java (J2EE) ismeretek;

-        előnyt jelent a következő konkrét rendszerek valamelyikének ismerete:

-        JBoss ESB, IBM WebSphere ESB, Liferay

-        előnyt jelent a banki informatikai környezetek ismerete.

Végzettség:

-        szakirányú, informatikai/műszaki felsőfok

-        kommunikációképes német vagy angol nyelvtudás

Egyéb jellemzők:

-        strukturált gondolkodási képesség

-        jó kommunikációs és kapcsolatteremtő készség, határozott fellépés

-        pontos, igényes munkavégzés

-        számítástechnikai szakirodalom rendszeres olvasása, folyamatos fejlődés igénye, önképzés

Amit kínálunk:

-        versenyképes jövedelem és juttatások

-        felelősségteljes, önálló munkavégzés

-        szakmai fejlődés lehetősége

Helyek Magyarország
Kategória IT / Informatika
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő