www.cvonline.hu
IT Architect
Bluebird International ZRt.
Frissítve : 2014.08.07.
Jelentkezési határidő: 2014.08.20.
Hirdetés azonosító: 568783
lejárt
IT SERVICES FEJLÉC

Pénzügyi profilú partnerünk számára keresünk új munkatársat, hosszú távú munkavégzésre, IT Architect pozícióba:

Feladatok

  • Szolgáltatás alapú IT architektúra kidolgozása és folyamatos fejlesztése
  • Komponens alapú szolgáltatások megtervezése
  • Részvétel az IT rendszerek továbbfejlesztési projektjeiben
  • Kapcsolattartás az üzleti elemzőkkel és IT rendszerszervezőkkel
  • A saját IT fejlesztések és a vásárolt rendszerek illesztése az IT architektúra követelményekhez
  • Az IT fejlesztések technológiai minőségbiztosítása

Elvárások

  • Jó elméleti és gyakorlati SOA tapasztalat
  • Web-Service szabványok és technológiák átfogó ismerete
  • UML módszertan ismerete
  • Több éves WEB-es szoftverfejlesztési tapasztalat
  • Alapos Java (J2EE) ismeretek
  • Szakirányú, informatikai/műszaki felsőfokú végzettség
  • Kommunikációképes német nyelvtudás
  • Strukturált gondolkodási képesség
  • Jó kommunikációs és kapcsolatteremtő készség, határozott fellépés
  • Pontos, igényes munkavégzés
  • Számítástechnikai szakirodalom rendszeres olvasása, folyamatos fejlődés igénye, önképzés

Előny

  • A következő konkrét rendszerek valamelyikének ismerete: JBoss ESB, IBM WebSphere ESB, Liferay
  • A banki informatikai környezetek ismerete

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem és juttatások
  • Felelősségteljes, önálló munkavégzés
  • Szakmai fejlődés lehetősége

Kategória
IT / Informatika
Régió