www.cvonline.hu

IT APPLICATION ANALYST

Flextronics International Kft. Budapest
Hozzáadva: 2017.04.29.
Jelentkezési határidő: 2016.02.26.
Hirdetés azonosító: 525769
lejárt

Flex állások

A Flextronics, amerikai multinacionális vállalat, elektronikai termékek gyártásával és szervizelésével foglalkozik világszerte. Ügyfelei vezető elektronikai, távközlési, informatikai cégek. Magyarországon több telephelyen működik, mintegy 10,000 munkavállalót foglalkoztatva.

TEVÉKENYSÉGÜNK BŐVÍTÉSÉHEZ ÚJ MUNKATÁRSAKAT KERESÜNK

 az alábbi munkakörbe, budapesti munkavégzéssel:

IT Application Analyst

Főbb Feladatok:

  • Vállalatunk MES és ERP rendszerének támogatása és folyamatos fejlesztése
  • Kapcsolattartás belső felhasználókkal és a corporate support csapatokkal
  • Napi szintű problémamegoldás
  • Új fejlesztések dokumentálása, tesztelése, bevezetése
  • Felhasználói és oktatási dokumentációk készítése
  • Riportok készítése

elvárások:

  • Felsőfokú informatikus végzettség
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás
  • MSSQL, Oracle ismeret
  • Projektek vezetésében, IT rendszerek támogatásában szerzett tapasztalat előny
  • Jó kommunikációs készség

Amit ajánlunk:

  • Piacképes fizetés
  • Multinacionális vállalati környezet
  • Kreatív, fiatalos csapat
  • Folyamatos fejlődési lehetőség

  Munkavégzés helye: Budapest, XVIII. kerület

 Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed, kérjük, továbbítsd önéletrajzod a E-mail cím megjelenítése e-mail címre pozíció, és fizetési igény megjelölésével.

Kategória
Mérnök / Műszaki, IT / Informatika
Régió