www.cvonline.hu

IT application analyst

Flextronics International Kft. Budapest
Hozzáadva: 2017.08.27.
Jelentkezési határidő: 2016.02.20.
Hirdetés azonosító: 1005725
lejárt

Flex állások

Az amerikai tulajdonú Flextronics International Kft. Magyarországon 6 telephelyen – Zalaegerszegen, Sárváron, Tabon, illetve Budapesten, Pátyon és Gyálon– végez elektronikai és műanyagipari gyártási, valamint fémmegmunkálási tevékenységet, mellyel komplex gyártási, szervíz és logisztikai szolgáltatásokat kínál számos iparágban tevékenykedő vevőinek. Dinamikus növekedési stratégiájának köszönhetően munkavállalóinak száma mára meghaladja a 9000 főt.

Amennyiben Ön olyan munkahelyet keres, ahol naponta új kihívásokkal teszik próbára képességeit, ugyanakkor kemény munkája jutalma sem marad el, jelentkezzen a Flextronicshoz! Cégünk az elektronikai gyártási szolgáltatások (EMS) egyik vezető vállalataként magas színvonalú termék előállítást nyújt fogyasztói elektronika területén.

A Flextronics International Kft. Budapestre keres munkatársat az alábbi pozícióra:

IT APPLICATION ANALYST

Feladatok

  • C# nyelven Windows Forms környezetben alkalmazások
  • fejlesztése
  • Python és XML nyelven alkalmazások fejlesztése
  • Kapcsolattartás a vevővel
  • Vevői igények dokumentálása
  • ElvárásokFelsőfokú informatikus, vagy villamosmérnök végzettség, vagy folyamatban lévő tanulmányok
  •  Tárgyalási szintű angol nyelvtudás
  • Legalább 1 év programozói tapasztalat C#, vagy Python nyelven, valamint adatbázis ismeret
  • Projektek vezetésében, IT rendszerek támogatásában szerzett tapasztalat előny
  • Jó kommunikációs készség
  • Amit ajánlunk:
  • Piacképes fizetés
  • Multinacionális vállalati környezet
  • Kreatív, fiatalos csapat
  • Folyamatos fejlődési lehetőség és önkifejező karrierlehetőségek

Jelentkezés/További információ
Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet, küldd el az önéletrajzod a karrier oldalunkon keresztül.

Bővebb információ cégünkről: Link megjelenítése

Kategória
IT / Informatika, Mérnök / Műszaki
Régió