www.cvonline.hu

Író-szerkesztő

Régió:

Hajdú-Bihar

Human Centrum Kft.
Hozzáadva: 2017.02.21.
Hirdetés azonosító: 712880
lejárt

Humán Centrum Kft. büszke arra, hogy működése alatt több ezer embernek biztosított országszerte törvényes, bejelentett munkahelyet, fejlődési lehetőséget számos iparágban. Célunk a munkatársak hatékonyságának növelése, fejlesztése és óvása, mely kiemelkedően fontos a vállalatok sikere szempontjából.

Magyarország piacvezető gyermeklap és könyvkiadója író-szerkesztőt keres Debrecen és környékéről.

Feladatok:

  • Újságcikkek, foglalkoztató füzetek, és könyvek írása, szerkesztése 4-14 éves korosztály számára.

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Jó íráskészség
  • Precíz munkavégzés

Előnyt jelent:

  • Szakmai tapasztalat, referenciák
  • Angol nyelvtudás
  • Felsőfokú végzettség irodalom, történelem, természettudomány, műszaki tudományok terén
  • Pedagógiai gyakorlat

Jelentkezni:

Jelentkezni kizárólag fényképes önéletrajzzal és szakmai referencia csatolásával lehet, a regisztrációt követően, a Link megjelenítése oldalon.