x

Kedves Álláskereső,

Amennyiben jelentkezni kíván az álláshirdetésre, arra a hirdető cég karrier oldalán van lehetősége.

Mielőtt azonban továbblépne, kérjük, adja meg email címét, hogy ne maradjon le a hasonló állásajánlatokról.

A Tovább a jelentkezéshez gomb megnyomásával elfogadja az ÁSZF-et, és hozzájárul ahhoz, hogy a

www.cvonline.hu állásajánlatokat és álláskereséssel kapcsolatos információkat küldjön Önnek.

Az állásra a „Tovább a jelentkezéshez” gomb megnyomásával tud jelentkezni úgy, hogy a hirdető cég oldalán

minden szükséges információt megad, és a jelentkezését a leírtaknak megfelelően hajtja végre.

IPARI TERVEZÉSI MÉRNÖK

Ganz Mérõgyár Kft. /Itron-IPARI TERVEZÉSI MÉRNÖK
Hozzáadva 2012.05.21.
Hirdetés azonosító: 399300
lejárt

Az Itron Inc. a villamossági, gáz, víz- és hőmennyiség méréstechnikai üzletágazat piacvezető vállalata. A vállalatcsoport mérőeszközök és a mérőeszközökre épülő mérési rendszerek fejlesztésével, gyártásával és értékesítésével foglalkozik. Termékeinkkel és kapcsolódó szolgáltatásainkkal biztosítjuk a fogyasztók valamint a gáz-, víz-, hő- és áramszolgáltató vállalatok közötti elszámoláshoz szükséges méréseket, illetve mérési adatokat. Partnereink között megtalálható a világ összes vezető nemzeti és multinacionális energiaszolgáltató vállalata, akikkel az együttműködés a nemzetközi verseny keretei között egyaránt jelent kihívást és nagy felelősséget munkánk végzése során. A gödöllői Ganz Mérőgyár Kft, az amerikai Itron közép-európai központja, felelős a közép-európai országok piacainak teljes körű kiszolgálásáért.

A gödöllői Ganz Mérőgyár Kft

munkakör betöltésére keres

villamosmérnök

végzettségű munkatársakat.

Főbb feladatok:

  • Termelési folyamatok telepítése, támogatása, műszaki tanácsadás
  • Termelési folyamatok fejlesztése
  • Új termékek bevezetése a gyártásba
  • Gyártás során fellépő elektromos problémák kivizsgálása, megoldásának támogatása
  • Vizsgálati jelentések, riportok írása
  • Kapcsolattartás a vállalatcsoporthoz tartozó külföldi vállalatok műszaki területeivel
  • Termelési folyamatokhoz szükséges műszaki dokumentációk biztosítása

Elvárásaink:

  • Villamosmérnöki végzettség
  • Angol nyelvtudás
  • PLC vagy mikrokontroller alapú rendszerekben szerzett jártasság
  • Méréstechnikában való jártasság előnyt jelent
  • Visual Studio NET  ismerete előnyt jelent
  • Önállóság, határozottság

Ajánlatunk:

  • Kihívást jelentő szakmai feladatok
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
  • Színvonalas és kulturált munkahelyi körülmények
  • Jó csapatmunka
  • Versenyképes jövedelem

Ha hirdetésünk felkeltette érdeklődését, pályázatát kérjük az Itron Career oldalán on-line feltölteni:

Pozíciók megnevezése:

Test Engineer II. (1200708)

Test Engineer II.  (1200674)

Ganz Mérőgyár Kft, Humán Erőforrás Igazgatóság

2101 Gödöllő, Táncsics M. u. 11.

Tel:06-28-520-621

Munkavégzés helye:
Kategória
Energetika / Villamosság, Műszaki / Mérnök
Szükséges iskolai végzettség
Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa
Teljes munkaidő
Régió
Gödöllő

x

Kérjük, ossza meg velünk véleményét!

Visszajelzés küldése