www.cvonline.hu
Ipari folyamatfejlesztő mérnök (Referenciaszám: PJ2968)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2014.06.19.
Jelentkezési határidő: 2014.09.13.
Hirdetés azonosító: 824527
lejárt

Termékeiről világszerte elismert, járműiparban tevékenykedő partnerünk részére keresünk kollégát az alábbi pozícióba

IPARI FOLYAMATFEJLESZTŐ MÉRNÖK

Feladatok:
- A gyártási folyamat optimalizálása
- Normaidő felmérés
- Számítógépes szimuláció
- Értékáram elemzés és tervezés

Elvárások:
Felsőfokú műszaki végzettség
Aktív, kommunikációképes német nyelvtudás
Korszerű folyamatelemzési módszerek ismerete (MTM, REFA)
Minimum 1-3 éves hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat
Kiemelkedő, átlagon felüli kommunikációs készség
Nyitott, kezdeményező, kreatív személyiség
Határozott fellépés
Gyakorlatias gondolkodás
Nyitottság a tanulás és továbbfejlődés iránt

Előny:
- Angol nyelvtudás
- Szimulációs szoftverek ismerete

Munkavégzés helye:
- Szombathely

Amit megbízónk kínál:
- Versenyképes javadalmazási rendszer
- Nemzetközi vállalati kultúra
- Fiatal, dinamikus csapat
- Szakmai fejlődési lehetőség
- Nyelvi fejlődési lehetőség

Kérjük, csatolva küldje el szakmai önéletrajzát valamint kísérőlevelét Dankó Ágnes kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailben a E-mail cím megjelenítése címre. Megköszönjük, ha a regisztrációt választja, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk, és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.