www.cvonline.hu

Ipari alkalmazásfejlesztő

  • Frissítve 1698 napja
Partnercégünk számára keresünk munkatársat
pozícióba.

Cégjellemzők:
Partnerünk egy nemzetközi érdekeltségű gépgyártó nagyvállalat dinamikusan bővülő pécsi leányvállalata.

Munkavégzés helye:
Pécs

Feladat:

  • A gyár működését segítő alkalmazások fejlesztése, támogatása
  • A meglévő alkalmazások, adatbázisok továbbfejlesztése, modernizációja
  • Új felmerülő feladatok megoldására segédprogramok, scriptek fejlesztése

Elvárások:

  • Felsőfokú mérnöki vagy IT végzettség
  • Erős német vagy angol nyelvtudás, és a másik nyelv kommunikációképes ismerete
  • C#, .NET, ASP.NET, SQL, Access tapasztalat
  • Hasonló munkakörben szezett tapasztalat előny

Amit kínálunk:

  • Szakmai-, nyelvi fejlődési, tanulási lehetőség
  • Kellemes munkakörnyezet, dinamikusan fejlődő csapat
  • Hosszú távú nemzetközi munkalehetőség
  • Külföldi szakmai kiküldetések lehetősége
  • Versenyképes juttatási csomag
Munkavégzés helye Pécs
Kategória IT / Informatika
Minimális tapasztalat 1 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Pécs