www.cvonline.hu
iOS fejlesztő
Bluebird International ZRt.
Frissítve : 2014.01.10.
Jelentkezési határidő: 2014.01.14.
Hirdetés azonosító: 540643
lejárt
IT SERVICES FEJLÉC

Ügyfelünk átfogó webes megoldásokra és szolgáltatásokra specializált jó nevű magyar fejlesztő vállalat, a mobil üzletág továbbépítésére keresünk tapasztalt munkatársat a következő pozícióba:

Feladatok

  • Részvétel a cég mobil üzletágának alakításában az iOS platformhoz kapcsolódva
  • Tervezési és fejlesztési feladatok hazai és nemzetközi piacra készülő termékfejlesztésekben
  • Technológiai környezet kialakításában való részvétel

Elvárások

  • Legalább 2 év tapasztalat iOS, Objective-C fejlesztésben
  • Összesen legalább 4-5 év fejlesztői gyakorlat
  • Angol nyelvtudás