www.cvonline.hu

Internal System Auditor (ISO/TS 16949 Belső auditor)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2016.03.29.
Jelentkezési határidő: 2012.12.15.
Hirdetés azonosító: 439560

Elvárások:

  • Mérnöki diploma és ISO/TS 16949 belső auditori végzettség
  • Autóipari gyártóterületen szerzett több éves auditori tapasztalat
  • ISO/TS 16949 szabvány átfogó ismerte
  • 8D Strukturált Problémamegoldási Módszer ismerete
  • Minőségtechnikák ismerete
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás

Főbb feladatok:

  • Belső auditok lebonyolítása a székesfehérvári gyárra vonatkozóan
  • A teljes gyár felkészítése a külső aduitokra
  • Belső hibák, fejlesztési lehetőségek feltárása
  • A nem megfelelőségekre tett javaslatok kezelése, ellenőrzése
  • Audit jelentések elkészítése
  • A használt dokumentumok, feljegyzések célszerűségének ellenőrzése, a változások nyomon követése

A munkáltató ajánlata:

  • 2,5 év határozott időre szóló munkaszerződés!
  • Versenyképes bérezés és juttatási csomag!
  • Multinacionális környezet, kiemelkedő munkakörülmények, csúcstechnológia
  • Stabil szakmai háttér és vezetői támogatás

A munkavégzés helye:

Székesfehérvár (Sóstói Ipari Park)

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. egy amerikai cégcsoport székesfehérvári gyártóegységéhez toboroz és közvetít főállású munkatársakat. Megbízónk a folyamatos minőségfejlesztés mellett elkötelezett, high-end audio termékek gyártásával foglalkozó, első vonalbeli autóipari beszállító.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, regisztráljon a weboldalunkon, mint álláskereső és töltse fel magyar és angol nyelvű önéletrajzait, vagy küldje el pályázatát a job@manatwork.hu e-mail címre.

Amennyiben az e-mail-es jelentkezést választja, úgy a levél tárgyában feltétlenültüntesse fel a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó FE-646-os referenciaszámot!

A részletekről érdeklődni lehet Farkas Editnél a 20-915-6641-es mobilszámon.

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)

(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)