www.cvonline.hu

INFORMATIKAI MÉRNÖK (5322)

Megbízónk a világ egyik legnagyobb multinacionális vállalata.  Angolul folyékonyan beszélő pályázók jelentkezését várjuk fóti munkavégzéssel az alábbi munkakörbe:
Informatikai Mérnök
(Condition Monitoring Project Engineer)

Feladatok:
•Műszaki jellegű támogatás a megrendelés beérkezésétől a kiszállításig
•Technikai előírások és vevői alkalmazások vizsgálata és véleményezése
•Az alkalmazások tesztelése, teszttervek kidolgozása
•Hardware és software hátterek kiépítése (igénybevétel és szervezés)
•Projekt dokumentációk készítése
•Együttműködés a társosztályokkal a tevékenységek tesztelésében
•Specifikáció felépítése
•Teszttervek kidolgozása
•Ipari rendszerek konfigurálása

Elvárások:
•Főiskolai/Egyetemi végzettség (villamos/gépészmérnök/informatikai mérnök)
•Tárgyalási szintű angol nyelvtudás, írásban és szóban egyaránt (angol nyelvű munkakörnyezet)
•Informatikai / műszaki érzék
•Minimum 1-2 év releváns munkatapasztalat
•Erős felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Excel, Word, Visio vagy AutoCad)
•Kiváló kommunikációs készség
•Utazási hajlandóság (belföldre és külföldre)

Munkavégzés helye: Fót

Amit kínálunk:
•Versenyképes jövedelem
•Modern munkakörnyezet, dinamikus csapat
•Fejlődési-, képzési lehetőség
•Ingyenes céges buszok

Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését akkor küldje el fényképes önéletrajzát az alábbi email címre: Link megjelenítése
Kérjük, a tárgyban tüntesse fel: „Informatikai mérnök”

Telefon: 061/ 279-0624