www.cvonline.hu

informatikai diákmunka

  • A hirdetés 1028 napja lejárt

Középiskolai diákok  és nappali tagozatos egyetemi-főiskolai hallgatók részére kínálunk hosszútávú tanulási és munkalehetőséget.

Elsősorban középiskolásokat és első éves hallgatókat keresünk azért, hogy a jelentkezőkkel már diákként több éves együttműködést alakíthassunk ki.

Noha munkát jogszabályi okok miatt általános iskolai tanulóknak nem biztosíthatunk, tanulási lehetőség egy (virtuális) szakkör keretében tehetséges felsős általános iskolai tanulók előtt is nyitva áll.

Programozás, webfejlesztés, hardverfejlesztés, szervertechnológia, hálózat, virtualizáció, Linux, informatika biztonság iránt érdeklődőket várunk.

Sokféle érdekes, kreatívitást igénylő feladat és téma választható.

Kérjük, hogy csak diákok jelentkezzenek hirdetésünkre! - egyéb jelentkezéseket ignoráljuk. (OKJ-s képzésben résztvevők részére ajánlatunk nem érvényes, kérjük ne is adjanak be jelentkezést.)

Elvárás

Legalább tanumányi szintnek megfelelő (alapvetően mást várunk egy középiskolás diáktól, mint már egy felsőbbéves egyetemi hallgatótól) elméleti informatikai szaktudás, gyakorlat, angol nyelvismeret, szorgalom, kreativitás, ambíció.

Értékelt kvalitások

Minél magasabb szintű informatikai szaktudás, gyakorlat, jó angol-nyelvismeret.

Amit nyújtunk

- érdekes, sokoldalú, kreatív feladatok

- tanulási, fejlődési, kibontakozási lehetőség

- kellemes munkakörülmények, segítőkész munkatársak

- teljesítményarányos bérezés

Helyek Külföld
Budapest
Székesfehérvár
Szeged
Debrecen
Pécs
Győr
Kategória Távmunka / Otthoni munka
Elektronika / Telekommunikáció
IT / Informatika
Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Szakmai gyakorlat / gyakornok
Elvárt nyelvtudás Magyar, Angol