www.cvonline.hu

IFRS számviteli munkatárs

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2016.04.27.
Jelentkezési határidő: 2012.06.06.
Hirdetés azonosító: 399934

Nemzetközi partnerünk budapesti regionális központjába keresünk új kollégát, IFRS számviteli munkatárs pozícióba.

- Pénzügyi végzettséged és erős számviteli érdeklődésed van?
- Van már tapasztalatod számviteli területen?
- Tudod mi az az IFRS? Szívesen gyűjtenél benne több tapasztalatot?
- Kiválóan beszélsz angolul?
- Szívesen vállalkoznál 1 éves pozícióra, mely lehetséges, hogy határozatlan időre változik majd?

Ha a fenti kérdésekre mind IGEN-nel válaszoltál, ne késlekedj, jelentkezz!

Feladatok:

- A cég regionális telephelyeivel történő aktív kapcsolattartás
- Nemzetközi számviteli feladatok ellátása IFRS standardek alapján
- Külföldi kereskedelmi képviseletek tranzakcióinak könyvelése
- Tranzakciók ellenőrzése
- Leányvállalati jelentések ellenőrzése, kapcsolt tranzakciók egyeztetése
- Részvétel a konszolidált jelentések összeállításában

Elvárások:

- Pénzügyi, gazdasági végzettség (Corvinus, PSZF előnyt jelent)
- Minimum fél-egy éves tapasztalat számviteli (könyvelési, audit) területen erősen ajánlott
VAGY
- Pályakezdő minimális tapasztalattal, ha kiváló eredményei vannak és a számvitel irányába elkötelezett
- Felsőfokú angol tudás szóban és írásban is kötelező
- Dinamikus, jól kommunikál
- Szorgalmas, elkötelezett

Amit kínálunk:

- Nemzetközi számvitel világába történő betekintés
- Nívós, elismert cég

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján