HR vezető (Senior HR generalista) - Rétság (Referenciaszám: PJ2629)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2014.01.08.
Jelentkezési határidő: 2014.02.14.
Hirdetés azonosító: 731237
lejárt

Rétsági termelő vállalat megbízásából keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

HR vezető (Senior HR generalista) - Rétság

Feladatok:
- A vállalat HR rendszerének és folyamatainak működtetése, fejlesztése
- A 4 fős HR csapat vezetése, szakma irányítása

- Létszámigények felmérése, munkaerő tervezése

- Munkavállalók toborzása, kiválasztása, beléptetése, beilleszkedésük támogatása

- Bérszámfejtés folyamatainak biztosítása, előkészítése, ellenőrzése

- Heti és havi riportok készítése a menedzsment illetve a külföldi anyavállalat számára

- Szoros együttműködés a cég felső- és középvezetőivel HR kérdésekben

- Munkavédelemhez köthető tevékenységek koordinálása, dokumentációk karbantartása és folyamatos fejlesztése

- Hatóságokkal való kapcsolattartás, munkajogi kérdések koordinációja

Elvárások:
Felsőfokú szakirányú végzettség
Termelő vállalatnál, HR területen szerzett releváns, minimum 4-5 éves tapasztalat
- Folyékony, tárgyalási szintű angol nyelvtudás

- Munkajogi ismeretek

- Határozott, magabiztos fellépés, önállóság

Amit megbízónk kínál:
Versenyképes fizetés
Hosszú távú munkalehetőség
- Stabil kiszámítható környezet, dinamikus csapat

- Céges gépjármű biztosítása

Kérem, hogy részletes magyar nyelvű önéletrajzát az email tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Puszta Laura kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen a E-mail cím megjelenítése címre. Megköszönjük, ha a regisztrációt választja, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk, és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.

Kategória
Humán erőforrás
Régió