www.cvonline.hu
HR tanácsadó (PJ1790)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2012.04.27.
Jelentkezési határidő: 2012.06.30.
Hirdetés azonosító: 400613
lejárt
A Pannonjob Kft. budapesti kirendeltségébe keres munkatársat az alábbi munkakörbe:

HR tanácsadó

Feladatok:
- Toborzás, kiválasztási projektek önálló koordinálása
- Interjúk, munkavállalói tájékoztatók szervezése, lebonyolítása

- Komplex munkaerő-közvetítési projektek menedzselése
- Kapcsolattartás a partnercégek képviselőivel és a munkavállalókkal, jelöltekkel

- Elvárások:
- Felsőfokú végzettség (gazdasági/munkaügyi/ HR végzettség előnyt jelent)

- Munkaerő-közvetítés területén szerzett releváns szakmai tapasztalat
- Tárgyalóképes angol nyelvtudás (további nyelvismeret előnyt jelenthet)
- Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
- Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség
- Nagyfokú precizitás, megbízhatóság, önállóság
- Csapatjátékos beállítottság

Amit kínálunk:
- Kellemes munkakörnyezet
- Kihívásokkal teli, érdekes, változatos munka
- Szakmai továbbképzések, fejlődési lehetőség
- Önálló, felelősségteljes munkakör egy stabil vállalatnál

Munkavégzés helye: Budapest

Kérjük, magyar és angol nyelvű részletes szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Kitzingerné Libricz Anna kapcsolattartó részére, a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen az anna.libricz@pannonjob.hu címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk, és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.