www.cvonline.hu

HR MUNKATÁRS

  • A hirdetés 973 napja lejárt

Elvárások:

  • Szakirányú felsőfokú (befejezett főiskolai vagy egyetemi) végzettség
  • Legalább 4 éves, hasonló területen szerzett munkatapasztalat
  • Aktív középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • MsOffice magabiztos ismerete, különös tekintettel az Excelre
  • Munka Törvénykönyvének ismerete
  • Precizitás, rendszerszemléletű hozzáállás
  • Kiváló kommunikációs és szervező készség
  • Terhelhetőség, rugalmas attitűd
  • Önálló munkavégzésre való képesség
  • Csapatjátékos szemlélet
Feladatok:
  • A humánerőforrás gazdálkodással kapcsolatos döntések előkészítésében való részvétel
  • Teljesítményértékelés, kompenzáció, valamint karriermenedzsment területekhez kapcsolódó feladatok végrehajtása
  • A toborzással, kiválasztással kapcsolatos rendszerek működtetése, a vállalat munkaerőigényének biztosítása
  • Vállalatirányítási rendszer kezelése és naprakészen tartása
  • Munkaszerződések, munkaköri leírások, szerződésmódosítások elkészítése, a személyi anyagok naprakészen tartása
  • Statisztikák, kimutatások, jelentések készítése
  • Be- és kiléptetésekkel kapcsolatos teendők ellátása
  • Kapcsolattartás munkaügyi kirendeltségekkel, hivatalokkal
  • Általános személyügyi adminisztrációs feladatok ellátása
Amit kínálunk:
  • Versenyképes fizetés
  • Képzéseken, tréningeken való részvétel
  • Egyéb juttatások (pl.: munkába járás támogatása)
Helyek Pest
Budapest
Kategória Humán erőforrás
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő