www.cvonline.hu

HR Munkatárs

HR Munkatárs (Call Center)

Feladatok:

  • a felmerülő munkaerőigények és változások folyamatos nyomon követése
  • toborzási stratégia kidolgozása és betartatása, ill. részvétel a toborzás-kiválasztási folyamatban
  • munkaerő állomány felmérése, majd az erre épített fejlesztési tervek megvalósítása
  • szervezeti és személyi változások nyomon követése
  • munkaügyi adminisztrációs feladatok teljeskörű ellátása
  • riportálás a társosztályok felé
  • bér- és juttatásrendszer kidolgozásában való részvétel
  • aktivitás a teljesítményértékelési rendszer kidolgozásában és üzemeltetésében
  • személyügyi adatbázisok és anyagok karbantartása
  • képzések szervezésében történő aktív részvétel
  • call centerben történő belső kommunikáció koordinálása és elvégzése

Elvárások:

  • szakirányú felsőfokú végzettség,
  • minimum 1-2 év call center környezetben - HR területen szerzett tapasztalat
  • kimagasló kommunikációs képesség
  • határozott, önálló, precíz munkavégzés
  • proaktivítás

Előny:

  • aktív angol nyelvtudás

Munkavégzés helye:

  • Budapest
Munkavégzés helye Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling, Humán erőforrás
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Budapest