www.cvonline.hu

HR Gyakornok

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2016.08.27.
Jelentkezési határidő: 2012.05.26.
Hirdetés azonosító: 401261

A Randstad Hungary a világ egyik legnagyobb munkaerő-közvetítő és -kölcsönző vállalata, a Randstad csoport tagja, mely 50 éves múltra tekint vissza és 44 országban van jelen szolgáltatásaival. A vállalat 2004-ben nyitotta meg első irodáját Budapesten, és 2010-ben egyesült Magyarország egyik vezető személyzeti tanácsadó cégével, a ProfiPowerrel, ezzel létrehozva a piac egyik legmeghatározóbb szereplőjét.

Budapesti irodánkba keresünk gyakornokot toborzási területre.

Feladatok:

- Kapcsolattartás pályázókkal
- Önéletrajzok érkeztetése, adatbázisba való rögzítése
- Interjúk szervezése
- Toborzás-kiválasztási szakemberek, tanácsadók munkájának támogatása

Elvárások:

- Folyamatban lévő nappali tagozatos felsőfokú tanulmányok (aktív hallgatói jogviszony)
- Heti minimum 20 óra munkavégzés, ideális esetben teljes munkaidő vállalása
- Magabiztos, min. erős középfokú angol nyelvtudás
- Második idegennyelv ismerete előnyt jelent
- Pontosság, precizitás
- Rugalmasság
- Magabiztos fellépés

Amit kínálunk:

- Egyetemi/főiskolai tanulmányok mellett rész- vagy teljes munkaidőben végezhető feladatok
- Állandó és hosszú távú munkalehetőség nemzetközi vállalatnál
- Tanulmányokhoz szükséges kötelező szakmai gyakorlat megszerzése
- Bepillantás a toborzás-kiválasztás világába
- Jelentős előny a későbbi elhelyezkedésnél

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján