www.cvonline.hu

HR gyakornok

A CVO Recruitment Magyarország Kft egy nemzetközi vállalatcsoport tagja, melynek irodahálózata kiterjed Közép- és Kelet-Európa mintegy hat országára. A vállalatcsoport az egyik vezető a humánerőforrás tanácsadói piacon. Cégünk olyan állásközvetítő és fejvadász tevékenységet folytat, amelyek követik az álláskeresők karrierépítési és a munkaadók jelöltektől elvárt igényeit. Egyedi toborzási szolgáltatásokat nyújtunk mind az álláskeresők, mind a munkaadók számára 3 divíziónk által - CVO Finance, CVO Sales & Marketing, CVO Technology -, lefedve ezzel az összes szakterületet. Budapesti irodánkba keresünk munkatársat a következő pozícióba:

Érdekel a fejvadászok munkája, és szívesen próbálnád ki magad benne? Ha szeretnél egy összetartó, vidám csapat része lenni, és értékes tudással gazdagodni a munkaerőpiacon, ne tétovázz, jelentkezz!

Feladatok:

  • aktív részvétel a HR, recruitment folyamatokban
  • jelöltek előszűrése, megkeresése, kapcsolattartás velük a kiválasztási folyamatban
  • interjúkon való részvétel megfigyelőként, később lehetőség önálló telefonos, személyes interjúztatásra
  • lehetőség neves, nemzetközi partnereink megismerésére, megbeszéléseken való részvételre
  • részvétel állásbörzéken
  • tanácsadók munkájának segítése
  • adatbázis frissítése, karbantartása, önéletrajzok feltöltése
  • egyéb adminisztratív feladatok

Elvárások:

  • folyamatban lévő főiskolai/egyetemi tanulmányok, utolsó éven
  • angol nyelv kommunikációképes ismerete
  • jó kommunikációs készség
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (MS Word, Excel)
  • rugalmasság, precizitás, motiváció

 Amit nyújtunk:

  • cégünknél eltöltött gyakorlati idő leigazolása
  • heti 20 óra munkavégzés rugalmas időbeosztásban
  • tapasztalatszerzés nemzetközi környezetben, egy professzionális fejvadász cégnél, ami hozzásegít a későbbi munkakeresés sikerességéhez
  • hosszú távú karrierlehetőség a gyakornoki idő lejárta után (3 hónap) a CVO csapatában
  • fiatal csapat, jó hangulat
  • NEM kávéfőző/fénymásoló feladatkör
  • a gyakornoki idő alatt sajnos fizetést nem tudunk biztosítani

Munkavégzés helye: Budapest, VI. kerület

Jelentkezés módja: A magyar és angol nyelvű önéletrajzot, motivációs levelet a E-mail cím megjelenítése e-mail címre várjuk. Érdeklődni lehet a 06-1/919-0964-es telefonszámon.

www.cvorecruitment.hu

Munkavégzés helye Budapest, VI. kerület
Kategória Diákmunka / Szakmai gyakorlat, Humán erőforrás
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Budapest